تماس سرد اسکریپت – اسرار تکان دهنده برای موفقیت

[ad_1]

است تماس سرد اسکریپت بحث در فروش جامعه است. یک گروه معتقد اسکریپت تماس گیرنده صدا کنسرو شده. از طرف دیگر می گوید اگر شما نمی دانید که در آن شما در حال رفتن شما به احتمال زیاد برای دریافت وجود دارد و خود اسکریپت نقشه راه است.

Anti-اسکریپت کمپ نمی خواهید به صدا مانند telemarketer که در طول شام garbles نام خود را شناسایی او و یا خودش با عجله از کلمات است که باعث می شود شما, متعجب?

اسکریپت کمپ نمی خواهید به صدا مانند یک telemarketer یا نه. حقیقت شناخته می شود حتی telemarketers نمی خواهید به صدا مانند آنها انجام دهد. اما طرفداران سرد فراخوانی اسکریپت ها استدلال می کنند اگر شما موفق به برنامه ریزی و سپس در اصل شما در حال برنامه ریزی برای شکست.

چه سرد تماس گیرنده را به انجام ؟

می دانیم که یک اسکریپت خوب حیاتی است برای گرفتن به دیدن چشم انداز و چهره به چهره. چرا سرد فراخوانی اسکریپت ها مهم است ؟ به دلیل تماس های سرد موفق آمده از عادات موفق. پیدا کردن یک الگوی ارائه است که با این نسخهها کار. با استفاده از این الگو برای موفقیت بیشتر. هنگامی که شما احساس نمی مانند که در تلفن تعداد در اسکریپت خود را به موفقیت را دوباره و دوباره.

مطمئن شوید که یک تازه وارد ممکن است لذت بردن از روی لئامت دادن کوتاه از مبتدی باشید. هیجان سوخت آدرنالین در ارتباط با مقابله با یک تاکتیک جدید می تواند انتقال در سراسر تلفن و دریافت شما دعوت برای فروش تماس بگیرید. اما زندگی در آدرنالین می تواند شما را بکشند. به حساب نمی آید در آن برای مسافت های طولانی. فراموش کرافت چند اسکریپت.

اگر شما نگران در مورد صدایی بیشتر شبیه به یک telemarketer از یک حرفه ای فروش تماس در مورد خدمات ارزشمند این را می دانند حتی بهترین اسکریپت در این سیاره می تواند به صدا شپشو. نمی کشیدن اسکریپت. شانس هستند مشکل این است که در خود تحویل. انجام تمرین خود را تحویل.

آیا می دانید که جالب ترین کمدین محکم محکم اسکریپت? زمانی که در مرحله یک کمدین ممکن است به نظر می رسد خود به خود درخشان سر یک مرد طاس و ترک خوردگی یک شوخی نگه می دارد که مخاطب در بخیه. شوخی به نظر می رسد گردیده است. اما که ظاهر است به دور از حقیقت است. پشت صحنه حرفه ای که صرف ساعت ها و ساعت تنظیم خوب برنامه نویسی و تمرین تحویل او به طوری که او برای تلفن های موبایل خود به خودی. قبل از او می رود زندگی می کنند قبل از مخاطبان تلویزیونی حتی جی لنو شیوه خود اسکریپت و تحویل در مقابل مخاطبان زنده است.

موفق سرد تماس گیرنده انجام همان کار به عنوان کمدین موفق. صنایع دستی هر کلمه و تمرین تحویل. آیا شما متوجه در یک زمان یا دیگر همه سرد تماس گیرنده تماس را که شکست ؟ از استخر که تماس گیرنده است که موفقیت در کار برنامه نویسی و ارائه. آنها می دانند که ترفند این است برای شکست کمتر است. کسانی که همچنان به شکست در انجام این کار تنها به این دلیل که آنها همچنان به استفاده از اسکریپت ها و تحویل آن را شکست.

در اول کار مورد نیاز به منظور توسعه و ارائه اسکریپت احساس بی دست و پا و دشوار است. که طبیعی است. انتظار آن است. آموزش بزرگسالان احساس عجیب و غریب تا زمانی که شما کشف کردن کلمات است که به ارمغان بیاورد. بله تعداد بی مهارت در اطراف برای اولین بار در. سپس تعداد دفعات مشاهده بر روی ادامه fine-tuning از اسکریپت خود را و عمل خود را تحویل خود را سرد خواستار موفقیت ظاهر گردیده است.

[ad_2]