تفکر انتقادی: توسط 'تغییر آب و هوا' فقط یکی دیگر از راه برای استقرار به بردگی بشریت ؟

[ad_1]

در هفته های اخیر بسیاری از 'فعالان' برگزاری شده است تا ترافیک و تخمگذار بر روی زمین, در میان چیزهای دیگر به منظور دریافت نقطه خود را در سراسر. به این افراد آن است که این سیاره را در یک راه خوب به همین دلیل است که آنها در حال بیرون رفتن از راه خود را برای رسیدن به این نقطه در سراسر به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

به طور طبیعی نه هر کس پاسخ مثبت به آنچه این افراد انجام شده است. یکی از دلایل این است که این افراد باعث شده تعدادی از اختلالات ساخت آن را سخت برای برخی از افراد برای رسیدن به محل کار.

خوب بیشتر

هنوز هم بسیاری از این فعالان می گویند که این مشکلات مردم مهم نیست در طرح بزرگ از چیزهایی. در چشم خود به دنبال پس از این سیاره به مراتب مهم تر از اینکه آیا یا نه برخی از افراد قادر به رسیدن به محل کار.

برخی از افرادی که قرار داده شده است را در این راه ممکن است مشاهده این رفتار مردم به عنوان بسیار خودخواه و حتی کودکانه است. اما اگر این افراد به فکر کردن در مورد تصویر بزرگ آنها ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به درک که چرا این فعالان رفتار در این شیوه است.

حرکت نزولی

می توان گفت که افرادی که باعث این اختلال هستند پرشور در مورد این علت که این چیز خوبی است. پس از همه, اگر آنها احساس نمی کنند به این ترتیب آنها احتمالا't انجام هر کاری است.

در همان زمان با توجه به نحوه پرشور آنها آن را می توانید آن را سخت را برای آنها به فکر می کنم منطقی. در عین حال در حالی که این است که بسیاری از این افراد می تواند بسیار خاص در مورد آنچه آنها در حال انجام است که شور و شوق خود را احتمالا't دیده می شود به عنوان چیزی است که می تواند اثر منفی داشته باشد.

هیچ خاکستری

اگر کسی یک فعال آنها می گویند که آن را آشکارا واضح است که انسان ها در حال از بین بردن این سیاره است. آنها می تواند یک ایده روشن در مورد آنچه که نیاز به جایی برای این سیاره به بهبود می یابند.
â €”
بسیاری از رسانه های جریان اصلی نیز در پشتیبانی کامل از آنچه آنها باور دارند که ارائه آنها را با اعتبار اضافی. به بالا از آن خاموش هم وجود دارد تعدادی از ', مشاهیر' که در هیئت مدیره هستند و با این دیدگاه است.

خوب یا بد

بنابراین اگر کسی که می رود همراه با مشاهده است که آنچه که اتفاق می افتد به این سیاره است صرفا نتیجه از آنچه انسان انجام داده اند و انجام می دهند – و می رود همراه با راه حل های مطرح شده توسط رسانه های جریان اصلی و استقرار آن معنا است که آنها در مورد مراقبت از محیط زیست و آنها 'خوب' فرد است. اگر, از سوی دیگر آنها don't بر این باورند که آن را صرفا نتیجه از آنچه انسان انجام داده اند و انجام می دهند – و don't به تنهایی با راه حل های مطرح شده توسط رسانه های جریان اصلی و استقرار آن معنا است که آنها به't در مورد مراقبت از محیط زیست و آنها 'بد' فرد است.

وجود دارد تا حتی به تلاش برای سانسور هر کسی که سوال رسمی روایت در مورد اینکه چرا این سیاره است که راه آن است. آن بود که مدتها طول پیش که رسمی شد ', گرمایش جهانی,' فقط به تغییر زمانی که آن را روشن است که طبیعت در حال بازی همراه با 'علمی' شواهد.

یک پرچم قرمز بزرگ

یکی پس از آن به تعجب که چه جهنم در جریان است و اگر استقرار در تلاش است تا آن را به یک جرم به سوال رسمی روایت است. قادر بودن به سوال همه چیز است و نه فقط بخشی از زندگی در یک جامعه آزاد; این هم یک بخش حیاتی از پیدا کردن آنچه درست است و آنچه که't و اقدام مناسب.

برای توصیف کسی که doesn't همراه با روایت رسمی به عنوان یک 'آب و هوا منکر' و یا هر چیز دیگری که بسیار عجیب و غریب است. آن را تقریبا به عنوان اگر برخی از مردم در حال تلاش برای پنهان کردن چیزی و از ترس این که این خواهد بود که نشان داد آنها نیاز به انجام همه چیز آنها می توانند به کنترل آنچه که شهروندان بر این باورند.

یکی از چیز های مورد علاقه خود را

آنچه که بدون شک کمک به استقرار برای متقاعد کردن بسیاری از مردم برای خرید به یک نظر خاص است که این سیاره را در یک راه خوب. با تشکر از این فرد به طور متوسط می تواند به سادگی به اطراف نگاه آنها و یا تماشای اخبار به عنوان مثال و بر این باورند که آن را آشکار است که انسان تنها مشکل.

با توجه به آنچه که کسی مثل این می بیند با چشم خود خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به آنچه آنها گفته شود بعد در روز است. با اینحال فقط به خاطر این سیاره را در یک راه خوب این به آن معنا نیست که صرفا با توجه به آنچه بشر انجام داده اند و یا این که تنها یک راه وجود دارد برای حل این چالش است.

بزرگ فریب

در سطح و سپس آن را می تواند به نظر می رسد به عنوان اگر آن است که همه چیز در مورد صرفه جویی در این سیاره که در حقیقت این فقط یک توهم است. یکی از چیزهایی است که ایجاد درک است که آنها می't اجرای طرح های خود را به طور مستقیم; اگر آنها برای انجام این کار وجود دارد خواهد بود بیش از حد مقاومت است.

دانستن این که آنها نیاز به ایجاد یک وضعیت که در آن majorly از مردم خواهد شد و تقاضا یک نتیجه خاص. را تولید تروریسم مثلا این اجازه استقرار به دور از مردم و آزادی و این شده بود تا بدون نیاز به استفاده از هر نوع زور.

نتيجه گيری

تغییر آب و هوا را فراهم می کند مردم پشت صحنه ها را با راه دیگری برای دور کردن توده ها و به دست آوردن کنترل بیشتری در این فرآیند است. یک راه برای توصیف این افراد خواهد بود به می گویند که آنها انرژی خون آشام و این به خاطر این واقعیت است که آنها فقط می تواند زنده ماندن با در نظر گرفتن هر کس دیگری's انرژی است.

بودن با خود ذات و گرفتار شدن در ذهن خود توهم باعث می شود آنها را وابسته به دیگر مردمان و انرژی آن را می دهد آنها را از نظر آنها حق دارند برای کنترل دیگران است. توجه به این حساب بیشتر مردم وجود دارد که می تواند't تفکر انتقادی و کنترل احساسات خود را بهتر از آن است که برای این افراد است.

[ad_2]