تعداد سلب حق مالکیت دولت بر افزایش هیچ مهلت در چشم برای هر منطقه خاص

[ad_1]

با نرخ دولتی سلب حق اقامه دعوی در حال افزایش در سرعت بی سابقه در آمریکا به نظر می رسد هیچ امداد آنچه برای هر شهر خاص. شده است وجود دارد افزایش در تعداد از خواص زیر سلب حق اقامه دعوی در, Sioux Falls, داکوتای جنوبی نسبت به 236 تعداد foreclosing خواص در سال 2009.

در حالی که با توجه به هجوم بانکی ناشی از سلب حق مالکیت که شامل ولز فارگو فروش ترین شهرهای آمریکا رنج می برند بازار املاک و مستغلات از داکوتای جنوبی باقی مانده است پایدار. اما با توجه به رکود اقتصادی نرخ سلب حق اقامه دعوی افزایش یافته است و در سال 2010 عمدتا در مناطق مترو.

در ماه جولای وجود دارد به عنوان بسیاری از 170 وام خواص در Sioux Falls در مقایسه با رکورد 128 اشاره کرد در طول ماه مشابه در سال 2009. Wachovia و بانک های دیگر در حال راه اندازی یک شمع foreclosing روش در این شهرستان است که به شدت رکود اقتصادی — آمار. دولت تحت تاثير رکود اقتصاد در حدود اواخر سال 2008 با وجود این واقعیت است که آن آغاز شده بود در سال 2007.

این نرخ از بانک سلب حق مالکیت بیشتر افزایش یافت در دولت در ماه اوت به عنوان هر یک در 2126 خانه یک foreclosing توجه کنید. در این شرایط نرخ سلب حق اقامه دعوی در ماه اوت داکوتای جنوبی شده است رتبه 43 در لیست دیگر ایالات متحده است.

با وجود افزایش تعداد فروش اموال به رهن در دولت در طول چند ماه گذشته, دولت, سوابق نشان می دهد که در مقایسه با ایالات مانند کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا, داکوتای جنوبی است که در یک شکل نسبتا خوب. حتی رکورد ملی بدتر از آن پس در هر 381 خانوار یکی است که در سلب حق اقامه دعوی.

این واقعیت نگران کننده محلی تحلیلگران ترین این واقعیت است که تعداد زیادی از سلب حق مالکیت در حال آسیب رساندن به سطح درآمد از همه خانواده ها و حتی کسانی که درآمد شش رقم حقوق و دستمزد. با توجه به پیش بینی از اموال کارشناسان خانوارهای با درآمد بالاتر خواهد بود گرفتار با سلب حق مالکیت بیشتر منجر به دو برابر شدن این تعداد در سال گذشته تعداد در سال 2010.

با توجه به داده های تولید شده توسط محلی مسکن سازمان, بالاترین درصد در foreclosing خواص در کشور ثبت شد, توسط, جنوب, Sioux Falls, در جولای هنگامی که وجود دارد به عنوان بسیاری از 69 خانه در مراحل مختلف از سلب حق اقامه دعوی. هنگامی که در مقایسه با سال گذشته’ تعداد که 26 این تعداد به نظر می رسد قابل ملاحظه ای بالاتر است.

هر چند داکوتای جنوبی نمی خواهد به عنوان به شدت ضربه به کشورهای دیگر تحلیلگران بازار انتظار افزایش تعداد وام خانه به عنوان افزایش در تعداد فروش اموال به رهن در کل کشور همچنان ادامه دارد.

[ad_2]