تضمین مشاوره کنکور

بدون شک پذیرش دانشجویان 100 گروه مشاور در رشته های پزشکی مشاوره کنکور اینجا ، دندانپزشکی ، داروسازی ، دانشگاه فرهنگیان و … در امتحانات ورودی سالهای گذشته نشان دهنده کیفیت عملکرد 100 مشاور است.

آیا مشاوره آزمون ورودی واقعا مفید و کارآمد است؟

علاوه بر این ، از آنجا که اولویت اول 100 مشاور ، حفظ رضایت دانش آموزان و نامزدها است ، در طول دوره مشاوره ، هر وقت اظهار نظر ، انتقاد یا پیشنهادی درباره عملکرد مشاور خود داشته باشید ، می توانید با شماره تماس بگیرید (ext .) 3) اطلاع دهید تا در کمترین زمان پردازش شود. علاوه بر این ، ما به طور منظم دانشجویان خود را مورد بررسی قرار می دهیم تا از پیشرفت تحصیلی و رضایت آنها اطمینان حاصل کنیم.

بهترین گروه مشاوره برای آزمون ورودی گروهی است که علاوه بر کیفیت بالای خدمات مشاوره و برنامه ریزی برای آزمون ورودی ، رضایت دانشجویان و داوطلبان را نیز در اولویت قرار می دهد. به همین دلیل ، تا هفت روز پس از شروع مشاوره ، اگر ناراضی هستید ، کل پرداخت غیرقابل قید و شرط به حساب بانکی شما بازگردانده می شود. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به عهده شماست می توانید در هر زمان مشاور خود را تغییر دهید.

آیا مشاوره آزمون ورودی واقعا مفید و کارآمد است؟

مشاوره در آزمون ورودی فقط مربوط به معرفی منابع تدریس یا مشاوره انگیزشی و مواردی از این دست نیست. منابع مطالعاتی مبنی بر اینكه رتبه های تك رقمی كشور برای امتحان ورودی از آن استفاده كرده اند ، بعضی اوقات با منابع مطالعه رتبه های نجومی آزمون ورودی بوده اند ، اما چرا یك گروه رتبه یك رقمی یك رقمی را بدست آورد و یك نفر هم باشد. از افراد برتر در آزمون ورودی ملی در حالی که گروه دیگری رتبه شش رقمی کسب کرده اند؟ انجام می دهند؟ رتبه های برتر کنکور هم از کیفیت و هم کمیت تحصیلی بالاتری داشتند و قطعاً از برنامه ریزی درسی بهتری برای دانشجویان استفاده می کردند.

علاوه بر این ، آنها اصول تست را در خانه و در جلسه آزمون به خوبی آموخته و به مرحله اجرا رسانده اند ، یک برنامه بررسی خوبی دارند ، تکنیک های لازم را در جلسه آزمون و آنالیز پس آزمون به اجرا در آورده اند ، برنامه ای که از آنها برنامه درسی خوبی دارند. برای خلاصه کردن کتابها و اصول دیگری که مشاور در آنها توصیه کرده است در جلسات مشاوره کنکور کاملاً دقیق و صحیح اجرا شود.