ترامپ: بایدن کشور را به چین واگذار می‌کند

[ad_1]

دونالد ترامپ شامگاه پنج‌شنبه در شهر لیتروب ایالت پنسیلوانیا برای سخنرانی تبلیغات انتخاباتی حضور یافت و پس از پیاده شدن از هواپیما و در همان باند فرودگاه در پشت تریبونی قرار گرفت که در مقابلش جمعیت زیادی بدون فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، حضور داشتند.

وی با اشاره به هانتر بایدن فرزند جو بایدن که در خارج از کشور و در اوکراین و چین فعالیت دارد، افزود: پسرش با مقدار زیادی پول برای انجام هیچ کاری خارج شد. او می‌خواهد کشور شما را چپگرایان تندرو تسلیم کند.

رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: این، عملی نخواهد شد چرا که ما در حال بالارفتن هستیم و او همچون یک سنگ در درون آب در حال سقوط است. پیش از این ویروس چینی ما انتخابات را برده بودیم، ما مجبور بودیم که به کار بازگردیم و بهترین عملکرد را داشتیم. با این حال من اشتغال را در آمریکا نگه خواهم داشت.

ترامپ با اشاره به اعتراض‌های خیابانی که از قتل جورج فلوید سیاهپوست شروع شده و همچنان در اعتراض به نابرابری نژادی ادامه دارد، اظهار کرد: ما بر شورشیان، چپاولگران، خشونت‌گرایان افراطی و هرج و مرج طلب‌ها مسلط خواهیم شد و آنها را به دست عدالت می‌سپاریم.

وی ادامه داد: ما بیش از ۴۰۰ نفر از آنها را دستگیر کرده‌ایم، آنها افراد بدی هستند. ما در طول سه سال و نیم گذشته مرزهای آمریکا را امنیت بخشیدیم، توافق تجاری معیوب را اصلاح کردیم، نیروی نظامی آمریکا را بازسازی کردیم، ۱۰۰درصد خلافت داعش را از بین بردیم، به استقلال انرژی آمریکا امنیت بخشیدیم و تنها اقتصاد بزرگ آمریکا را در تاریخ این کشور ایجاد کردیم و اکنون مجبوریم بار دیگر این کار را انجام دهیم.

خبر در حال تکمیل است

[ad_2]

Source link