تاریخ Marcasite طلا و جواهر

[ad_1]

شصت و چهار سال دوره بین 1837 تا 1901 شناخته شده است به عنوان عصر ویکتوریا و این دوره مشخص شد صعود یک جوان ویکتوریا به تاج و تخت انگلستان است. این بود که در یک زمان عاشقانه, حماسه و تراژدی (به خصوص با مرگ ویکتوریا شوهر شاهزاده آلبرت در سال 1861) و بی نظیر رفاه.

طرح های طلا و جواهر از دوران کاهش یافت و به سه دسته کلی: عاشقانه دوره (1837 تا 1860) که مشخص شد طلا و جواهر با پیچیده حکاکی ظریف, مینا کار و مارپیچ طرح; گراند دوره (1861-1888) که مصادف با ویکتوریا سوگ و در نتیجه مشخص شد طلا و جواهر بازتاب تیره و غم انگیز تم; و در اواخر دوره ویکتوریا (1889-1901) که در آن الماس حکومت و قطعات طلا و جواهر بودند قطعا غریب و دیدنی.

بلافاصله پس از ملکه ویکتوریا مرگ وجود دارد یک دوره کوتاه از تغییر در طراحی طلا و جواهر شناخته شده به عنوان هنر Noveau مشخص شده با طلا و جواهر با الهام از طبیعت و تم اساطیری در مبدا – و ادواردی دوره مشخص توسط طلا و جواهر از روح سبکی و سرد ظرافت انعکاسی از اشراف و ثروتمند آمریکایی صنعتگران.

طرح دوره مشخص شده توسط فراوانی کوچک اما درخشان سنگ (به خصوص در اواخر عصر ویکتوریا و هنر Noveau/تخت دوره) منبت کاری نقره و دیگر فلزات گرانبها – در حال تجربه احیای امروز. مدرن ویکتوریا دوران الهام گرفته از جواهرات هستند که با استفاده از یک ماده معدنی به نام marcasite یا سفید پيريت به جای سنگ. Marcasite (گاهی اوقات به نام سفید پيريت و یا سفید آهن و پيريت) در واقع پيريت کریستال است که ساخته شده به طلا و جواهر.

استفاده از Marcasite تضمین کرده است یک انتخاب محبوب برای طلا و جواهر از همه نوع.

[ad_2]