تاریخ بشر قطعه مو

[ad_1]

استفاده از تکه های مو آغاز شده در مصر باستان است. اولین استفاده شناخته شده از یک toupee ، پیدا شد در یک مقبره در نزدیکی باستان Predynastic پایتخت مصر Hierakonpolis. آرامگاه و محتویات آن تاریخ به 3200-3100 پیش از میلاد

شده است اظهار داشت: در کتاب های تاریخ که مصریان باستان عینک کلاه گیس برای محافظت از خود بی مو, سر از خورشید و همچنین برای محافظت از موهای خود را از سفید اثر از خورشید است. آنها با استفاده از موم و رزین برای حفظ خود کلاه گیس در محل. کلاه گیس نیز استفاده می شود به عنوان یک مد روزمره در دیگر فرهنگ های باستانی از جمله Asyrians, Phenicians یونانیان و رومیان. برای رومی ها به ویژه کلاه گیس بودند اغلب ساخته شده از مو ،

استفاده از موی انسان در کلاه گیس قدمت آن به 2700 سال پیش از میلاد در مصر کلاه گیس. این نادر است با این حال و جایگزین با استفاده از برگ نخل الیاف و پشم بودند بیشتر از حد معمول استفاده می شود. کلاه گیس در مصر باستان استفاده می شد توسط هر دو مردان و زنان است. آنها استفاده می شود برای محافظت از سر خود را از خورشید و از حشرات موذی است. این سبک از کلاه گیس و مواد از آنها ساخته شده بودند استفاده می شود به معنی رتبه و موقعیت اجتماعی و مذهبی تقوا. Women's کلاه گیس آراسته شد با نوارهای طلا و حلقه مو و عاج و زیور آلات آنها را شیک تر از مردان's کلاه گیس. مصریان بود که کلاه گیس است که بیشتر استادانه درست شده و درگیر بيشترين وضعیت اجتماعی است.

پس از سقوط امپراتوری روم, استفاده از کلاه گیس بود کاهش یافته است. هنگامی که مسیحی را تحت تاثیر قرار ظهور در اواسط دوران بد, مد ساده تر شد. توسط قرون وسطی (1200-1400 CE) دشوار خداحافظی به استفاده از کلاه گیس. زنان مورد نیاز بود به سر خود را پوشانده و زیبایی شد بی ربط. زنانه مدل مو یک بار دیگر به دست آورد اهمیت به زنان دوباره آغاز شده نشان دادن سر خود را در آغاز دوره رنسانس. (1400-1600) به جای پوشش خود را از سر زنان در زمان غرور در ظاهر خود را و خود را آراسته مدل مو و coiffures (کلاه گیس وسایل در بالای سر خود) با براق حجاب و جرقه جواهرات. یک بار دیگر جامعه شاهد اهمیت در زنان's کلاه گیس و مد. در قرن 16 و کلاه گیس آورده بودند دوباره به استفاده از, و استفاده می شد برای جبران ریزش مو و یا برای بهبود ظاهر شخصی. بزرگترین دلیل, اما, برای, آوردن کلاه گیس عقب بود چرا که مردم بسیار غیربهداشتی و آنها تا به حال یک مشکل با شپش سر. آنها را اصلاح سر خود را به نگه داشتن شپش دور و پوشیدن کلاه گیس که خیلی بیشتر به راحتی de-loused.

از جمله دلایل رایج مردم, احیای کلاه گیس بود تا حد زیادی تحت تاثیر خانواده سلطنتی. ملکه الیزابت اول انگلستان عینک قرمز کلاه گیس که پوشیده بود در یک “روم” سبک تنگ استادانه فر. پادشاه لویی سیزدهم از فرانسه که حاکم بود از 1601 – 1643 شروع به پوشیدن کلاه گیس در سال 1624 زمانی که او شروع به در موعد مقرر طاس. به این ترتیب بود که شروع به پوشیدن کلاه گیس برای ریزش مو. او پسر و جانشین لویی چهاردهم فرانسه (1638-1715) تا حد زیادی ارتقا پدران خود کلاه گیس پوشیدن که کمک به گسترش آن در اروپا و اروپا-تحت تاثیر قرار کشور است.

در سال 1660 periwigs برای مردان معرفی شدند به جهان انگلیسی زبان. این کلاه گیس بودند شانه ظهر یا دیگر تقلید موهای بلند که تا به حال تبدیل شدن به مد روز در میان مردان از 1620's. دادگاه انگلیسی به سرعت برداشت تا با استفاده از periwigs و آن محبوب محبوب است.

با ورود به قرن 17, کلاه گیس یک بار دیگر تبدیل به ارتفاع مد برای هر دو مردان و زنان است. بسیاری از آنها را اصلاح سر خود را زیر برای راحتی و مناسب است. مو مورخ ریچارد Corson می گوید که ascendance از پادشاه لویی چهاردهم به تاج و تخت بود و یک نقطه محوری در بازگشت از کلاه گیس. پادشاه تا به حال نازک شدن مو و مکمل آن را با غلط قطعه تا زمانی که در نهایت با او به توافق باید سر خود را تراشیده و به پوشیدن یک کلاه گیس.

قرن هجدهم آورده کلاه گیس به یک سطح کاملا جدید. کلاه گیس بودند بار دیگر به عنوان نمادی از کلاس. کسانی که تا به حال بالا امور مالی خواهد خرید بزرگ کلاه گیس برای مناسبت های رسمی. بزرگتر یا بیشتر “کامل کف” کلاه گیس شد گران تر. این یک علامت از کلاس و درآمد. اگر کسی نمی تواند استطاعت کلاه گیس آنها را طبیعی خود مو نگاه به عنوان “کلاه گیس-مانند” به عنوان امکان پذیر است.

در اواسط قرن هجدهم به ارمغان آورد اصطلاح “مو پانسمان” به اصطلاحات. سفید بود رنگ مورد علاقه برای کلاه گیس در این نقطه است. معاملات ساخته شد در اطراف مراقبت و نگهداری از کلاه گیس به نام پانسمان مو. تجارت شد تا به نام چرا که مو لباس شد به جای اینکه کاهش دهد. کلاه گیس بودند روغن و سپس پودر را با آرد یا یک مخلوط خاص از نشاسته و گچ است. آیا پوشیدن کلاه گیس اما عینک coiffures که بالا انباشت اشیاء بدست آمده با مو مصنوعی پودر و قرار داده شده با جواهرات. زنان به طور عمده پودر موهای خود را خاکستری یا آبی حرکت خاکستری است. از 1770's بعد women's مو هرگز یافت نشد روشن و سفید ، در این نقطه, کلاه گیس پودر ساخته شده از ریز زمینی نشاسته است که با رایحه پرتقال گل, اسطو خودوس عادی, یا, ریشه زنبق زرد. کلاه گیس پودر شد اغلب استفاده می شود به عنوان سفید بود اما گاهی اوقات رنگ بنفش و آبی و صورتی و یا زرد است.

Men's پودر کلاه گیس و زنان's پودر coiffures در نهایت ضروری برای لباس رسمی موارد است. این ادامه داشت تا تقریبا تا پایان قرن 18.

در پایان قرن 18 توسعه به طور طبیعی سفید یا پودر سفید-کمتر کلاه گیس برای مردان ساخته شده از موی دم اسب شد مد جدید به عنوان powdering کلاه گیس بود کثیف و ناخوشایند است.

توسط 1780's, مردان جوان به آرامی powdering به موهای طبیعی خود را فقط به عنوان زنان انجام شده بود پس از 1770's. پس از 1790 هر دو کلاه گیس و پودر مورد استفاده قرار گرفت تنها برای مسن تر و محافظه کارانه تر مردان و بانوان ارائه شده در دادگاه. در این مرحله زبان انگلیسی زنان به ندرت پودر مو خود را دیگر. در سال 1795 مد برای کلاه گیس و پودر ناپدید شد زمانی که دولت بریتانیا وضع مالیات بر مو پودر.

با شروع قرن 19 پوشیدن کلاه گیس به عنوان نمادی از وضعیت اجتماعی تا حد زیادی رها شده است. در ایالات متحده تنها پنج رئیس جمهور از جورج واشنگتن به جیمز مونرو عینک پودر کلاه گیس. در قرن 19 زنان به سختی عینک کلاه گیس کنه. کامل کلاه گیس تنها پوشیده شده توسط زنان مسن تر که تا به حال خود را از دست داده ،

امروز کلاه گیس با اشاره به در امروز's جامعه به عنوان قطعه مو پوشیده شده توسط بسیاری از مردم روزانه در زندگی روزمره است. آنها عمدتا فرسوده توسط افرادی که دچار ریزش مو به دلیل طاسی الگوی مردانه یا به دلایل پزشکی اغلب از بیماران مبتلا به سرطان تحت شیمی درمانی و یا کسانی که مبتلا به ریزش مو. هنگامی که مواجه با این مشکل ایده از ریزش مو بسیاری از افراد خواهد شد جستجو برای دیدن آنچه که پاسخ مناسب برای آنها. تکه های مو شده اند در اطراف برای مدت طولانی و استفاده روزمره خسته شده اید توسط میلیون ها نفر از مردم است.

[ad_2]