تاریخچه مختصری از کالسکه بچه

[ad_1]

اولین prams توسعه داده شد و در قرن هجدهم برای فرزندان طبقات بالا. توسط 1840s کالسکه بچه (یا “کالسکه”) تا به حال تبدیل شدن به بسیار محبوب است. ملکه ویکتوریا خریداری سه واگن در Hitchings کودک فروشگاه. پایه کالسکه طراحی شده بود که در حال تحول و توسط 1920s مدل با ویژگی های جدید مانند ترمز و داشتن مقاومت فریم در دسترس بود برای تمام خانواده. اگر چه prams کمتر رایج هستند در حال حاضر از صندلی (همچنین به نام کالسکه و کالسکه) هنوز هم وجود دارد تعدادی از انگلستان تولید کنندگان و برخی از طرح های مدرن در حال طبقه بندی شده به عنوان سفر کامل سیستم یا سه در یک سیستم است. این می تواند پیکربندی مجدد از کالسکه به pushchair/پرسه زن و کودک صندلی می تواند برداشته شود برای استفاده به عنوان یک carrycot و گاهی حتی استفاده به عنوان صندلی ماشین.

کلمه کالسکه کوتاه برای کالسکه بچه. این اصطلاح اغلب در انگلستان انگلیسی در امریکا اصطلاح کالسکه کودک است که اغلب استفاده می شود.

اولین و شناخته شده طراحی و توسعه داده شد و در 1733 توسط باغ معمار, ویلیام کنت در دستور دوک Devonshire. کنت طراحی شده غنی تزئین شده پوسته به شکل سبد خرید که می تواند یدک توسط یک بز یا یک تسویه حساب کوچک.

توسط 1830s آن شناخته شده است که در کالسکه بودند که تولید شده در ایالات متحده است. این تیم پدر و پسر از بنیامین پاتر Crandall و جسی Armour Crandall تولید و طراحی واگن و انحصاری تعدادی از بهبود از جمله ترمز مدل است که می تواند خورده و اتصالات برای parasols و چتر.

کالسکه شد و به زودی بسیار محبوب در میان طبقات بالا و طبقات متوسط در هر دو طرف اقیانوس اطلس. ضبط شده است که ملکه ویکتوریا خریداری سه از Hitchings کودک فروشگاه. طراحی سنگین و اغلب از چوب ساخته شده و به شدت آراسته شده و با گران قیمت برنج مفاصل. طرح اغلب به حال نام مانند دوشس یا Balmoral, نشان دادن ارتباط با طبقه فوقانی شیوه زندگی است.

توسط قرن بیستم کالسکه بچه بودند بیشتر از یک مورد است که می تواند فراهم شده توسط هر خانواده است. بهبود ایمنی اضافه شد مانند ترمز پایین تر و محکم تر قاب و چرخ های بزرگتر. فنر تعلیق نیز اضافه شده در طول قرن بیستم اما نیز وجود دارد یک روند ساده تر در فنر مدل با انفصال حمل کوت بدن.

فشار-صندلی حشره دار یا پرسه زن شروع به تبدیل شدن به محبوب تر از کالسکه بچه در 1960s و 1970s. در سال 1956 به هوانوردی مهندس اوون Maclaren اختراع تاشو حشره طراحی که بسیاری از پدر و مادر پیدا می شود راحت تر از اندازه کامل کالسکه. Maclaren است که البته در حال حاضر این شرکت نام برای یکی از حشره تولید کنندگان.

برخی از مدرن حشره دار طرح در حال حاضر اجازه می دهد تا کودک صندلی به تنظیم شود به طوری که کودک در موقعیت دروغ به جای نشستن. در برخی موارد بدن می تواند تبدیل دور به طوری که کودک دروغ گفتن است و رو به پدر و مادر است.

اگر چه سنتی کالسکه بچه و کالسکه در حال حاضر کمتر محبوب تر از کالسکه هنوز هم وجود دارد برخی از تولید کنندگان انگلستان. به صلیب نقره ای نام تجاری ساخته شده در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان پس از سال 1877. در زمان های مختلف با نام تجاری تولید شده در Hunslet (لیدز) و سپس در Guisely و در حال حاضر در Bingley.

[ad_2]