تاریخچه شکلات هدیه

[ad_1]

شکلات شده است با توجه به عنوان هدیه ویژه به عنوان هدیه از محبت و یا شور و شوق.

استاد به شکلات بود آزتک نوشیدنی xocoatl ترکیبی از آب و ادویه جات ترشی جات و زمین دانه های کاکائو. آزتک ها با استفاده از حبوبات به عنوان یک شکل از ارز و پرداخت ادای احترام به پادشاهان خود. یک فرمانده هند گفته شده است که یک هدیه از یک سبد از دانه های کاکائو به کریستف کلمب اگر چه کلمبوس نمی دانم چه چیزی برای انجام با لوبیا. بعد آزتک پادشاه Montezuma ارائه کورتز و فاتحان با هدیه از دانه های کاکائو. ثبت شده است که آزتک مورد علاقه لوبیا بالاتر از طلا است.

در 1615 اسپانیایی شاهزاده خانم آنا از اتریش به شوهر جدید پادشاه Louis XIII, هدیه شکلات. نوشیدنی شیک شد در لوئیس ” دادگاه و آن را به سرعت گسترش به ایتالیا و بعد به اتریش.

Casanova معتقد به aphrodisial کیفیت شکلات و اغلب plied خود منافع عاشقانه با هدیه شکلات.

Cadbury معرفی اولین جعبه شکلات در سال 1765 زمانی که دانه های کاکائو آورده بودند به Dorchester, ماساچوست, از غرب هند. جعبه شکلات داده شده است به عنوان هدیه همیشه از.

در سال 1835 استاد سرآشپز شیرینی به امپراتور فرانتس ژوزف را هدیه ای از اولین امپراتوری های انجام پنج لایه کیک شکلاتی با پنج لایه از خمیر بادام به ملکه.

ملکه ویکتوریا ساخته شده سال جدید هدیه ویژه تولیدات شکلات به سربازان مبارزه با جنگ بوئر در آفریقای جنوبی در سال 1900.

در طول جنگ جهانی دوم سربازان آمریکایی تبدیل شد به خوبی شناخته شده برای کودکان اروپایی به عنوان هدیه حامل 4-هر اونس شکلات میله های زندان.

مدرن chocolatiers تولید بهترین لذیذ و دست ساخته شده شکلات در تاریخ بسیاری از ظرافت جعبه برای هدیه دادن است.

می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد تاریخ شگفت انگیز از شکلات ؟ دیدن اضافی e-zine مقالات این نویسنده.

[ad_2]