تاریخچه الماس و منشا حلقه های نامزدی الماس

[ad_1]

از قرن حلقه نامزدی در نظر گرفته شده است به عنوان یک نماد از خود گذشتگی و عشق است. مصریان باستان آغاز شده است و با استفاده از الماس در حلقه های خود را. اما حلقه اول داده شد توسط آرشیدوک Maximillian در 1477 زمانی که او پیشنهاد ماری بورگوندی. در حال حاضر حلقه نامزدی الماس فوق العاده معروف در سراسر جهان است. با استفاده از الماس در جواهرات است که یک روند ایجاد شده توسط امپراتوران باستانی. این یک نماد وضعیت صحبت می کند که از ثروت است. اما در قرن حاضر, طبیعی, الماس ها واقعا با ارزش و غیرقابل تحمل برای یک انسان معمولی. فقط به کنترل هزینه از الماس در حال حاضر آنها نیز ایجاد می شود که در آزمایشگاه. بدیهی است کسانی که آنهایی که طبیعی سنگ های قیمتی, اما آنها نقش حیاتی در ساخت نامزدی الماس طلا و جواهر/حلقه های مقرون به صرفه برای همه است.

در سال 1873, آفریقای جنوبی تا به حال یک کنترل بیش الماس عرضه آن را به عنوان تولید 90 درصد از الماس است. اما در جهان امروز وجود دارد که روسیه و کانادا از باند شمالی سیاره ما و سپس آفریقای جنوبی و نامیبیا از جنوب گروه پیشرو در تولید الماس. بر اساس حجم تولید الماس بالای 5 کشور روسیه ، بوتسوانا, جمهوری دموکراتیک کنگو استرالیا و کانادا.

ملکه ویکتوریا نیز نقش مهمی در ارتقاء الماس به عنوان او تا به حال شور و شوق واقعی جواهر و الماس. الماس باستان نماد ابدیت و ویکتوریا آنقدر تحسین شده توسط الماس. آنها استفاده می شود به طلا و جواهر را از گله و سنگ های قیمتی. آنها هجی کردن نام خود را بر روی سنگ های قیمتی است.

پس از حلقه های نامزدی الماس و جواهرات بسیار محبوب امروزه بنابراین بازار در حال رشد است به سرعت در حال. شما حتی می توانید پیدا کردن شرکت های ارائه ارزیابی برای حلقه های الماس و طلا و جواهر. سنت ارائه حلقه نامزدی بود که نشات گرفته از فرهنگ رومی و در حال حاضر به تصویب رسید و توسط تقریبا در هر کشور در سیاره زمین است. نامزدی طلا و جواهر حلقه به شما می دهد احساس از عشق. این نشان دهنده نهایت تعهد و وعده عشق و وفاداری. در کشورهای آسیایی در نظر گرفته شده است به عنوان یک تعهد از ایمان و عشق است.

در جوامع غربی نامزدی جواهر و حلقه فرسوده در آخرین انگشت از دست چپ که نشان می دهد که زن و شوهر ازدواج خواهد شد به زودی. در برخی از کشورهای دیگر مانند هند و یا پاکستان 2nd آخرین انگشت از دست چپ استفاده می شود برای پوشیدن این حلقه است. سنت الماس حلقه نامزدی است همیشه سبز. در ایتالیا آن در نظر گرفته شده است که الماس بود دست آمده از یک شعله عشق و آنها نشان دهنده اوراق قرضه از همیشه ماندگار عشق است. جالب نیست ؟

با توجه به دانشگاه اموری را مطالعه اخیر ارتباط که صرف $2,000 $4,000 در حلقه نامزدی طلاق گرفته بودند 1.3 برابر بیشتر از کسانی که صرف $5.00 به $1,000. اما نامزدی الماس طلا و جواهر و حلقه را یک ارزش نمادین. اما آن را نیز مشاهده می شود که بسیاری از مردم ارزش حلقه نامزدی با ارزش ارتباط است. الماس عاطفی و روانی تاثیر یک خانم زندگی. او خوشحال می شود زمانی که او یک جواهر درخشان. روانی, هدیه گران قیمت به شما می دهد احساس از اهمیت و حس یقین است. بسیاری از زنان برای مراقبت از یک ارزش نمادین از نامزدی الماس طلا و جواهر و حلقه به جای قیمت…. این الماس به بزرگی تاریخ!

[ad_2]