بیمارستان‌های نیروی دریایی به طور کامل در اختیار مردم قرار گرفته است

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در بندرعباس اظهار داشت: این روزها مواجه با شیوع ویروس کووید۱۹ هستیم که حد و مرز جغرافیایی نمی‌شناسد، مبارزه با این ویروس در سراسر ایران اسلامی بسیار مهم بوده و تمام کشورهای دنیا درگیر مقابله با آن هستند.

امیر دریادار حسین خانزادی افزود: این نیرو در زمینه قرنطینه فعالیت گسترده ای انجام داده و برای ضد عفونی اماکن و معابر و شهرها کمک‌های ویژه‌ای انجام داده است، همچنین با بهره‌گیری از ظرفیت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر بندرعباس نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی برپا شده است.

وی یادآور شد:  این نیرو آماده است هر لحظه و به هر شکل که تدبیر شود از ظرفیت‌های خود برای کمک به ملت شریف ایران در مقابله با ویروس کووید ۱۹ که امروز یکی از موضوع های مهم در زمینه امنیت بهداشتی و زیستی است کمک کند.

امیردریادار خانزادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالگرد شهادت سپهید صیاد شیرازی اظهار داشت: این شهید از مردان بزرگ عرصه دفاع و امنیت جمهوری اسلامی ایران است که در همراهی با انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران جان خود را تقدیم کرد و منافقین کور دل این سرباز بزرگ وطن را در چنین روزی به شهادت رساندند.

وی گفت: هر ۲۰ سال در تاریخ دفاع و امنیت کشور یک سپهبد بزرگ تقدیم کرده ایم، سپهبد شهید قرنی در بدو پیروزی انقلاب اسلامی به شهادت رسید، پس از وی شهید سپهبد صیاد شیرازی که در عرصه‌های دفاع از کیان کشور و جلوگیری از تجزیه آن در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و تثبیت انقلاب تلاش فراوانی کرد به درجه رفیع شهادت دست یافت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: با همین دوره زمانی ۲۰ ساله، در سال گذشته شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را را تقدیم امنیت کشور کردیم و این بزرگواران شهید دفاع از امنیت کشور را عزیز و گرامی می داریم.

امیردریادار خانزادی اشاره کرد: تاریخ هر کشوری دارای روزهایی است که مردان بزرگی آن روزها را رقم زدند و آن کشور به آن‌ها می‌بالد، این بزرگواران سه سپهبد شهید در دفاع و امنیت کشور نقش بزرگی ایفا کردند.

[ad_2]

Source link