بررسی های چند ملیتی آمریکا – خطوط مدرن ما فرهنگ

[ad_1]

فراملی آمریکا: خطوط مدرن ما فرهنگ یک سرمقاله کتاب شامل 13 مقاله توسط افراد مختلف به علاوه یک به طور کامل نشان داده شده یکی به نام عکس مقاله در کار ویرایش توسط Russell دانکن و کلارا یونکر. موزه Tusculanum مطبوعات منتشر کرده و آن را در 276 صفحه شومیز با ISBN 8772899581 در سال 2004 در کپنهاگ.

مشارکت کنندگان در این دوره سرمقاله کارشناسان در رشته های مختلف بیشتر زبان و ادبیات انگلیسی و آمریکایی مطالعات.

کار طبقه بندی شده در 5 دسته عمده: 1 – سند چشم انداز و تجدید نظر 2 – اسرار و نهفته 3 – عکس مقاله 4 – افراد جدید 5 – مکان های جدید که هر یک subcategorizes به چند مقاله.

این کتاب دارای یک طرفدار آمریکا ساختار و تلاش برای معرفی امریکا به عنوان یک transpattern و حتی مثالی که دیگر ملت ها و دولت ها باید از آن دولت-ملت الگو. بسیاری از کشورهای در حال آگاهانه یا ناخودآگاه پس از آن و طعم و عطر می تواند احساس در سایر نقاط جهان است. به همین دلیل آن را به نام فراملی امریکا.

در واقع سردبیران این باور در تجانس ترانس در همه چیز مربوط به آمریکا آن را به عنوان نشان داده شده در ویراستاران’ مقدمه:

“اطلس سفر می تواند کشف یک قاره جدید و یا شروع زندگی جدید و یک قاره اکتشاف می تواند منجر به آشکار سرنوشت. پیشگامان می توانید عرضی مرز برای ساخت یک ملت است. به transmigrate به سفر از طریق یک کشور در راه به یک دائم محل استراحت. برده های حمل و نقل; مهاجران را انتقال; مردم تبدیل شده است. معاملات لازم برای خرید ملک. مترجمان میانجیگری میان زبان. امیدوار منتقل می شوند; در جوامع در حال پیوند; کشورهای در حال transfigured. تولید رسانه رونویسی برنامه برای پخش. کارکنان منتقل شده به منطقه ای بین المللی برای دفاتر.”

می توان گفت در عمل – کتاب تلاش می کند تا برای عادی trans-تابعیت مفهوم است.

“ویراستاران سفارش مقالات که توضیح خطوط از “glocal’ (جهانی و محلی) و ‘intermestic’ (بین المللی و داخلی) گرایش های درگیر در شرکت های چند ملیتی آمریکا است.” زبان از کار بیش از حد پیچیده نیست اما به حدی پیچیده و سردبیران قصد تحویل ذهن خود را با ضرب کلمات جدید با استفاده از ترکیب روش است که می تواند نشانه و استعاره از رویکرد میان رشته ای از کتاب نفسه.

“آنها رسیدگی به مسائل پیچیده جهانی شدن آمریکایی اساطیر مسیحی تبلیغی مدرن برده داری تئوری توطئه آخرالزمانی تروریسم ویتنام داستان بین المللی فمینیسم و تغییر جنسیت نقش سودای منطقه گرایی هیلاری کلینتون, محمد علی Latinos و تغییر تعاریف از محل آنها در مجارستان, نیجریه, استونی, آمریکای جنوبی یا شهرهای کانادا. به عنوان کلمه وارد امریکا پس از امریکا وارد دنیای نامحدود توسط ارضی مرزهای تجربه دوسوگرا واکنش پذیرش و مقاومت است.”

آن را واقعا سخت به برچسب آن را به عنوان منحصر به فرد, اما بدون شک این یک کار بزرگ برای کسانی که در حال comers جدید در Americaology و Globalizationology. فرهنگ عامه است بوی در کل; نمونه تشبيهات و استعاره های مختلف هالیوود تصاویر متحرک به ظریف انتزاعی تعاملی و خوی به کار می کنند.

با این وجود آن را به یک بخش منحصر به فرد و آن را روی عکس مقاله. 14 خیره کننده عکس های که ممکن است نشان دهنده 14, مقالات از کار. خوب متخصص چشم بدیهی است که می توانید پیدا کردن مقدار زیادی و حتی بیشتر در هر یک از; ‘تابعیت’, ‘Mc Donaldization’ آمریکا Surreallization ریاست جمهوری ExceptionalizationAmerican jigsawization, Phallicist زنانه, Negro-اسلام آمریکایی و مقرون به صرفه Novelization مکزیک-امریکا هیبریداسیون, Amerinadaization سازمان ملل-آمریکایی جذب; احتمالی مفهوم نامزد که من جرات برای قرار دادن بر روی آنها و البته همه در حال ابداع شده توسط من صرفه جویی در علامت نقل قول. من واقعا توصیه می شود هر کس که علاقه مند به کتاب و کمبود وقت برای خواندن کل حتی اگر پرش بقیه زندگی می کنند یک چهارم با این عکس مقاله است که جامع ذات است.

آن را به عنوان اظهار داشت در این کتاب برای آمریکا درک مفاهیم مختلف و مفاهیم باید در نظر گرفته شود; ‘ناسیونالیسم’, ‘نژادپرستی’, ‘مردانگی’, ‘مسیحیت’, ‘جهانی شدن’, ‘مهاجرت’, ‘کلاسیک-دموکراتیک ریشه’, ‘نظامی’, ‘تکنولوژی’, ‘بنر های تبلیغاتی’, ‘جوانان’, ‘آینده’, ‘پیشرفت’ و ‘مرز’ مسائل که در حال بررسی در این کار تا راه را برای آمریکا درک. اما برخی از نقاط دیگر در حال غفلت در این کار اگر آنها نگران بودن به عنوان مدرن ما فرهنگ عناصر بیش از حد; موسیقی هیپ هاپ, همان sex ازدواج مفهوم جدید از خورش به عنوان جانشین دیگ ذوب اراده گرایی دموکراسی جهان و حق شفعه. با این وجود آن آگاه افق های جدید در تماشای امریکا به عنوان خودی و حتی خارج از آن.

[ad_2]