بررسی دی وی دی – Stevie Ray Vaughan و دو مشکل – ‘Live at El Mocambo’

[ad_1]

در سال 1983 Stratocaster slinger Stevie Ray Vaughan و پس نوازنده بیس تامی شانون و درامر کریس “کرم” لیتون سوار به ال Mocambo میخانه در تورنتو, انتاریو, کانادا و آب گرفتگی سفید بزرگ در شمال مخاطبان با یک موج صوتی از بوگی و بلوز متولد عمیق در قلب تگزاس.

“شهادت” و “خیلی هیجان زده” شروع به رسیدگی با یک شات از انرژی بالا instrumental, درخشندگی, به دنبال “Voodoo Chile (بازگشت خفیف),” Vaughan را ادای احترام به مربی خود جیمی هندریکس. استیوی آواز می خواند “من افسون راست در دست من” قبل از پاره شدن به انفرادی است که ثابت می کند او را به یک جانشین شایسته برای جیمی تخت.

تا بعد “غرور و شادی” این آهنگ که قرار دادن Stevie Ray Vaughan و دو مشکل را بر روی نقشه. ترکیب یک خط باس راه رفتن در پایین رشته ها و آکورد در بالاتر رشته, Vaughan, ایجاد, اثر, از دو گیتاریست بازی در یک بار به عنوان لیتون میسازد پایین مختلط ضرب و شتم و شانون باس فندر می افزاید: دقت مقابل.

با خوانش Howlin’ Wolf “به من بگو” و بادی گای “Mary Had a Little Lamb,” Vaughan بخواند درس استادان در حالی که وام خود عبارات به بلوز واژگان.

این محور از مجموعه “تگزاس سیل” آهسته دوازده-bar blues یادآور آلبرت کینگ “بلوز قدرت است.” بازی استراتژی خود را پشت سر Stevie Ray رها بی امان تورنت گیتار خشم است که حملات مخاطبان مانند یک ستاره تنها دولت طوفان رعد و برق.

گروه شیفت به دنده بالا با “عشق زده کودک” اصلی Chuck Berry style کرنش و “آغوش شما فشار شما” جان لی هوکر سیاه پوست, بلوز, کلاسیک.

یکی دیگر از جیمی هندریکس لحن “سومین سنگ از خورشید” به عنوان یک وسیله نقلیه برای Vaughan دراماتیک مرحله نمایشهایش. شانون رانندگی باس شیار و لیتون نورد drumbeat ارائه یک سکوی پرتاب به عنوان Stevie Ray چرخش گیتار در اطراف این مرحله manically دستکاری نوار whammy حجم و تن کنترل به حرکت بازخورد سوخت مدار از طریق سیستم های خورشیدی.

این اتشی سرد را با “لنی” یک تصنیف به نام بعد از Stevie Ray را که در آن او ماهرانه استخدام Strat پنج موقعیت pickup selector به مانور را از طریق هزاران jazzy بافت زنگ.

اختتامیه نمایش با Lonnie ماک “تصادم ایجاد صدا!,” Vaughan می فرستد یکی از آخرین انفجار از خود Stratocaster از طریق سپاسگزار کانادا جمعیت. پس از دود پاک Stevie Ray Vaughan بسته بندی شده خود را در شش رشته و سوار کردن به غروب آفتاب.

[ad_2]