برای تحقق اهداف جهش تولید از ظرفیت رسانه‌ها استفاده شود

[ad_1]

حجت الاسلام سید«اسماعیل حسینی‌مقدم» روز دوشنبه در اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید در سرسرای اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: تحقق جهش تولید نیازمند ارایه راهکارها و نوآوری‌ها برای عبور از مشکلات و موانع بوده و این امر مهم بایستی به اطلاع عموم رسانده شود و در این زمینه کار رسانه و اطلاع رسانی کار بسیار مهمی است.

وی ضمن بیان گستردگی کار اطلاع رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید از اعضای کمیته اطلاع رسانی خواست با تمام امکانات و توانایی خود مجموعه روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی همایش را یاری دهند.

او در ادامه گفت: کمیته اطلاع رسانی همایش اقدامات مهم خودش را از چندی پیش آغاز کرده و تاکنون توانسته به خوبی اطلاع رسانی فراخوان همایش، طراحی پوستر و جلسات مرتبط را انجام دهد که قابل تقدیر است.

حجت الاسلام حسینی مقدم با بیان اینکه کمیته اطلاع رسانی کار اطلاع رسانی شروع اولین جلسات تا خاتمه را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: این کمیته نقش مهمی در همایش ایفا می کند و نقش آن بسیار در تحقق اهداف همایش تاثیرگذار خواهد بود.

وی اظهار داشت: باور داریم که تحقق جهش تولید توسط اقدامات کمیته اطلاع رسانی تحقق خواهد یافت، زیرا این کمیته کار انتقال پیام و ارتباط نزدیکی با مخاطبین همایش برقرار می سازد.

وی با بیان اهمیت و ضرورت‌های کمیته اطلاع رسانی همایش گفت: هرکاری بناست به نتیجه برسد لازمه آن کارهای مهم کمیته اطلاع رسانی و اقناع سازی عموم خواهد بود.

رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز در این جلسه با تشریح اقدامات کمیته اطلاع رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید گفت: با شروع برنامه ریزی های صورت گرفته برای همایش فرهنگ جهادی، اطلاع رسانی و انعکاس فراخوان همایش و رونمایی پوستر همایش و جلسات همایش در سطح استانی و ملی به نحو مطلوبی اجرایی شده است.

جمال شورچه افزود: مجموعه روابط عمومی سازمان هماهنگی لازم را در حوزه اطلاع رسانی همایش انجام داده و اقدامات دیگری را تا زمان برگزاری همایش در دستورکار دارد تا اهداف و خروجی همایش به مخاطبانین انعکاس یابد.

همایش ملی فرهنگ جهادی و جهش تولید قرار است شهریور امسال به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار شود.

[ad_2]

Source link