باید مشاهیر و سیاستمداران ترس “مرغ سقا لیست؟”

[ad_1]

بر اساس هالیوود, چشم خصوصی به نام آنتونی Pellicano یا “مرغ سقا,” چهره جدی و قانونی مشکل است. این بحث نیز ممکن است در آغوش بسیاری از مشاهیر معروف در لیست مشتری.

“مرغ سقا کسب و کار عملیات تحت نظارت بازرسان فدرال. یک موضوع در حال انجام تحقیقات فدرال به اتهام شنود غیر قانونی, ‘پرنده’ به خصوصی چشم مثل من رپ ادم بیکار و تنبل.” در این کسب و کار استراق سمع غیر قانونی است و در تمام 50 ایالت. مگر به صورت بسیار محدود و مقررات در کالیفرنیا و آریزونا قانون فدرال ممنوع ضبط مکالمات بدون حداقل یکی از طرفین رضایت.

“تنها چند خصوصی چشم خود را در پیدا کردن یک موقعیت مانند تونی Pellicano. خدمت ثروتمند لیست مشتری است نه عرف خصوصی ، او استثنا برای این قانون. مشتری خود را لیست گنجانده شده است به خوبی شناخته شده با نام مثل داستین هافمن, تام کروز, مایکل جکسون و نمرات از دیگر شوهای bigwigs. گفته های کلینتون حفظ “مرغ سقا” در خدمات. بنابراین ما شنیده در پایان این داستان است.

“این یک بازی بسیار انفجاری وضعیت است.”

“مرغ سقا” فهرست شده است به دست آمده توسط دولت فدرال. خود پروب شامل یک جستجوی Pellicano شرکت رایانه است. با تکنولوژی امروز بازرسان فدرال به راحتی می توانید تعیین که به او پرداخت شود. “آن دسته از مشتریان که حفظ او خواهد بود توپخانه و حتی بیشتر نگهدارنده – این زمان برای وکلا.آن را به گران قیمت برچسب متصل به فعالیت های جنایی.”

در این مورد “مرغ سقا” ممکن است نیاز به برنامه حفاظت از شاهد طریق ما ماهی و حیات وحش. “مرغ سقا” نیز نیاز به نگرانی در مورد انقراض است.”

این یک پروب با عواقب گسترده – و یک لیست مشتری است که خواهد شد در تاریخ.

© بیل میچل 2006

[ad_2]