بالا 7 چیزهایی که شما باید بدانید در مورد امروز's جهان به موقعیت خودتان را برای موفقیت

[ad_1]

سرعت تغییر می تواند stupefying, disorientating و ترس آور. به موفقیت حرکت خود را به مقصد انتخاب شما نیاز به درک آنچه در جریان است در محیط اطراف شما و چگونه به موقعیت خود را بر این اساس. در اینجا هفت چیز هستند که این علائم که شما نیاز به دانستن درباره آنچه آنها را به موقعیت خود را برای موفقیت است.

1. سر و صدا: ما در یک جهان پر سر و صدا. سر و صدا را می توان فیزیکی و روحی و روانی. سر و صدا می تواند بسیار پر سر و صدا که گاهی اوقات شما می تواند در مکیده و تبدیل شدن به ، disorientated. نگاهی به رسانه های اجتماعی یک مدت که وجود نداشت تا زمانی که فقط حدود بیست سال پیش سر و صدا در برخی از سایت های رسانه های اجتماعی می تواند شما را به سرگیجه است. با توجه به statista.com وجود دارد حدود 2.7 میلیارد فعال ماهانه کاربران رسانه های اجتماعی در سطح جهانی در سال 1918 یک رقم انتظار می رود به رشد به حدود 3.02 میلیارد دلار تا سال 2021. اگر شما به دنبال تمام موضوعات سر و صدا در رسانه های اجتماعی شما از دست دادن راه خود را. در عین حال در این سیستم عامل وجود دارد فوق العاده ای از سنگهای فرصت ها و یادگیری است. در میان سر و صدا با دقت جستجو و شما'll کشف قطعات طلا است. به عنوان مثال اگر شما می خواهید به یادگیری تجارت الکترونیک, جستجو, برای, تجارت الکترونیکی, گروه های که در آن شما می توانند یاد بگیرند چه شما می خواهید بر این اساس و به شما'll be یک پا.

2. حواس او را پرت: ما در جهانی زندگی از حواس او را پرت. در حالی که سر و صدا تولید شده است به اشتباه حواس او را پرت فریب شما را از مسیر انتخاب شما. قوی ترین حواس پرتی پورنوگرافی است. تماشای پورنوگرافی مانند الکل می تواند اعتیاد آور است. بعد در نوار از حواس او را پرت است که تبلیغات این نوع است که به دنبال شما در همه جا شما بروید در اینترنت. شرکت های بزرگ با استفاده از الگوریتم های قدرتمند قادر به پیگیری همه چیز شما انجام آنلاین و بر این اساس برنامه های خود را پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات به دنبال شما در همه جا شما بروید. مراقب باشید در مورد این نوع از سایت شما بازدید. همچنین انتخاب موتورهای جستجو استفاده می کنید دقت کنید. را انتخاب کنید آنهایی که به't با استفاده از الگوریتم مسیر شما.

3. هر چیزی می رود: ما در جهانی زندگی از هر چیزی می رود. آیا شما دیده می شود کسانی که ترسناک خالکوبی ؟ آیا شما دیده می شود کسانی که عظیم سینه ها نگه داشته و عظیم توسط جایگزینی سیلیکون چیپس ؟ آیا شما دیده می شود کسانی که عظیم سنجش نگهداری عظیم توسط جایگزینی سیلیکون چیپس ؟ انجام این کارها عیب دار کردن انسانیت ما و یا آنها حقوق. ما همه حق استفاده از بدن ما راه ما می خواهید ؟ مراقب باشید هر چیزی می رود ذهنیت می تواند شما را از دست دادن چشم انداز. انجام آنچه شما را در نقش یک مدل خوب برای بچه ها و بچه های بزرگ و دست برداشتن از مسیر که به نظر می رسد آسان و محبوب ص اما منجر به غرور.

4. پول آسان: زندگی ما در یک جهان که در آن پول است مانند یک پیاده روی را از طریق پارک. رفته اند روز که در آن شما نیاز به کار برای خر سال قبل از شما بوی خود را برای اولین بار از یک میلیون دلار و یا هرگز در تمام طول عمر خود را. امروز ما در دنیایی زندگی می کنند که خوشبوکننده میلیونر توسط دقیقه است. بیست-چیزی-سال-پسر یا دختر می تواند به شکل یک برنامه یا ناهار یک وب سایت و قبل از اینکه شما می دانم که او تا به تولید میلیون ها نفر با یا بدون ارائه عمومی اولیه. با این شادمانی در مورد چگونه از آن آسان است برای میلیون ها نفر را, شما ممکن است فکر می کنم که کار سخت است نه بیشتر لازم است. بر خلاف. ساخت میلیون ها امروز نیاز به مهارت های استثنایی نمی طور مساوی در جمعیت کشورها و مناطق جغرافیایی. چه's مورد نیاز است ؟ یادگیری مهارت های جدید است که می تواند و شما موقعیت خود را به میلیون ها نفر.

5. دزد: ما در یک جهان پر از اراذل. برای هر فرد برنامه ریزی برای انجام خوب ده وجود دارد خارج وجود دارد, برنامه ریزی, چگونه برای فریب شما را از خود را سخت به دست آورده پول است. مردم وجود دارد خارج وجود دارد به دنبال راه هایی برای سرقت رمز عبور خود را وجود دارد مردم خارج وجود دارد به دنبال راه خود را به سرقت شماره شناسایی شخصی و مردم وجود دارد خارج وجود دارد به دنبال راه هایی برای گول زدن شما. اگر بازوی بلند از قانون است که همیشه وجود دارد به آنها را به عدالت برخی از آنها کامل بازی خود را و همیشه یک قدم جلوتر از قانون است. این خواستار هوشیاری. مراقب باشید با این نوع از اطلاعات شما در پست در رسانه های اجتماعی. حفظ چقدر میلیون ها نفر از شما را ساخته اند و یا ساخت یک راز است و نه یک حق لاف زدن.

6. آزادی: ما در دنیایی زندگی می کنند که قهرمانان آزادی و حقوق. با وجود گاه به گاه تلاش های آنارشیست گروه برای به دست گرفتن بخش هایی از برخی از کشورها و سرزمین ها و تحمیل اراده خود بر بیچاره ما در دنیایی زندگی می کنند که ارزش آزادی در تمام شکوه آن است. از آزادی بیان و آزادی عبادت و هر چیز دیگری در بین شما're تضمین آزادی است. اما وجود دارد زیرین آزادی است. برخی از مردم به نوبه خود آزادی را به یک مجوز برای انجام به عنوان آنها می خواهم. مراقب باشید. را انتخاب کنید خود را از آزادی و حقوق با دقت به خاطر حق خود را به پایان می رسد که در آن شخص دیگری's راست آغاز می شود. انتخاب آزادی و حقوق هستند که ennobling. انتخاب ارزش ها و مدل نقش است که شما را در مسیر موفقیت و نه آن که منجر به تخریب.

7. دانش: ما در جهانی زندگی عجین با دانش است. آنها می گویند ما تلفن های هوشمند حمل بیشتر قدرت محاسباتی از فضاپیمای آپولو که فرود انسان بر روی ماه در سال 1969. امروز وجود دارد این است که بیشتر دانش تولید شده در یک روز از آن استفاده می شود تولید شده در یک سال فقط 30 سال پیش. اما یک تفاوت وجود دارد بین دانش و اطلاعات است و تفاوت بین دانش و حکمت است. انتخاب خرد بیش بدون جهت دانش و جهان را بر شما به رسمیت شناختن.

وجود دارد که شما باید آنها بالای هفت چیزهایی که شما باید بدانید در مورد امروز's جهان به موقعیت خودتان را برای موفقیت است. من خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف آنها به مراتب از جامع. و آنها به وضوح با هم همپوشانی دارند. با این حال آنها خوب نقطه شروع به قضاوت خود را به عنوان آرزوی شما برای رسیدن به موفقیت با این حال شما می خواهید آن را تعریف می کنید. به لطف فن آوری جهان در حال تبدیل شدن بیشتر و برابری طلب. جهان در حال تبدیل شدن بیشتر و شفاف فردی و جمعی ما're تر شدن آگاه است. زندگی خود را عاقلانه و قبل از اینکه طولانی, شما,'خواهید بود در راه رسیدن به موفقیت. موفقیت نمی آیند نیست ارزان. سرمایه گذاری در آینده خود را.

[ad_2]