بالا 5 ارزان مجموعه درام

[ad_1]

هر کس نمی تواند مستقیما به سفارشی محدوده درام کیت به عنوان یک مبتدی بنابراین در اینجا یک لیست از بالا 5 ارزان مجموعه درام در خارج وجود دارد از طبل بزرگ تولید کننده.

مروارید (چشم انداز) – مروارید همواره وجود دارد به عنوان یکی از بهترین سطح ورود درام مجموعه در تمام دوران مروارید “صادرات”. متاسفانه مروارید را قطع صادرات و چشم انداز به تولید رفت و به عنوان جانشین آن.

تاما (Imperialstar) – درست مثل مروارید بود صادرات خود را به طوری که تاما وجود دارد “راک استار” یک کیت است که آزمون زمان ایستاده و به داستان زندگی می کنند. به خوبی در تما مدرن و روز محدوده Imperialstar پر چکمه های rockstar به عنوان سطح ورود کیت تاما محدوده بسته بندی شده با ویژگی های بالا پایان.

Sonor (نیروی 507) – Sonor را حداقل هزینه خط طراحی شده برای مبتدیان. این کیت دارای یک درجه پایین تر از سخت افزار از بقیه کیت در sonor محدوده اما هنوز هم ساخته شده است با همان مراقبت و کیفیت بالاتر محدوده مباهات 9-لایه لاله درختی پوسته برای توانا پانچ برای ورود به سطح کیت.

Yamaha (GigMaker) – جدید فرفره ساز کیت Yamaha ارائه برای مبتدی و یا متوسط درامر. Yamaha شناخته شده در موسیقی ابزار صنعت برای مدت زمان طولانی در حال حاضر و آورده اند سن و عقل به این خط از ورود به سطح کیت بزرگ برای هر دو استودیو زندگی می کنند و بازی برای هر کسی که با شروع کردن در درام.

Mapex (ویجر) – جدید ویجر محدوده کامل درام کیت با سنج و سخت افزار کامل بسته نرم افزاری به شما برای شروع در ضربت زنی. کامل با 7.2 mm لاله درختی پوسته 330 سری سخت افزار و Remo پوست خود را آماده به راک از دقیقه شما را باز کردن.

[ad_2]