بالا 10 بهترین بازی های اکشن فیلم های انیمه

انیمیشن, فیلم واقعی لذت به تماشای. آنها ترکیب تمام زندگی واقعی عناصر شبیه به عکس متحرک. در عین حال عدم وجود واقعی زندگی مردم و یا در زندگی واقعی اشیاء است و آنچه باعث می شود آنها را بسیار ویژه و همچنین قدرتمند است. مانند واقعی تصاویر متحرک, انیمیشن, فیلم های مشابه از ظهر و یک داستان برای حمایت از زمان پخش. در حالی که انیمیشن, فیلم, می توان از ژانرهای مختلف ما را مورد بحث تنها اقدام انیمیشن فیلم اینجا. جوهر اساسی اکشن, فیلم های انیمیشن آنقدر عمیق است که آنها به راحتی محفوظ است جای خود را در دل دوستداران انیمه است. به عنوان برترین انیمیشن, مشاوره, اجازه دهید بحث ما 10 تا از بهترین های اکشن, فیلم های انیمه که برچسب گذاشته شده توسط عنوان کلاسیک و پیشگامان توسط دوستداران انیمه و پس از ایجاد یک فرقه زیر آنها را.

آکیرا

تصور کنید یک فیلم ساخته شده در سال 1988 هنوز هم گرامی توسط طرفداران در سراسر جهان و به همان اندازه مورد قبول نسل جدید است. خوب, فیلم آکیرا آنچه که در حال صحبت کردن در مورد. کارگردان Katsuhiro Otomo که ایجاد مانگا به همین نام آکیرا حماسه انیمیشن, علمی تخیلی, اکشن فرقه کلاسیک فیلم, که می گیرد در اینده نئو توکیو. یک راز نظامی پروژه ایجاد psionics به نام espers که سهوا منجر به تخریب نئو توکیو. شخصیت اصلی آکیرا اولین و قدرتمند ترین esper که قدرت روانی منجر به نابودی توکیو در طول جنگ جهانی سوم. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های علمی تخیلی که تا به حال ساخته شده است و قطعا یکی از برترین اکشن, انیمیشن, فیلم.

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell یک انیمیشن فرقه فیلم اکشن به کارگردانی Mamoru Oshii بر اساس مانگا با همین نام Masamune Shirow. مجموعه ای در آینده dystopian آن را شرح داستان Motoko Kusanagi یک افسر امنیتی از بخش 9 اختصاص داده شده به مسیر پایین مرموز شبح هکر تحت عنوان “Puppet Master”. این فیلم به شرح زیر است تلاش Motoko در جدید ماموریت اختصاص داده که منجر به مرموز پروژه 2501 ایجاد شده توسط فاسد بخش 6 که به نوبه خود مسئول ایجاد آنتاگونیست. آن را به عنوان یک معیار برای داستان های علمی تخیلی فیلم است و از این رو حق با برچسب به عنوان یکی از بهترین اکشن, انیمیشن, فیلم.

Vampire Hunter D: Bloodlust

این فیلم به دنبال داستان D یک شکارچی فضل استخدام به یک دختر جوان به نام شارلوت است که مدرسه توسط یک نجیب خون آشام به نام مایر لینک. این فیلم بر اساس رمان شیطان Deathchaseسوم در Hideyuki کیکوچی را Vampire Hunter D سری. اگر شما از طرفداران بزرگ, انیمیشن, اکشن, سپس این فیلم مطمئنا رضایت شما را با بارهای از شیطان قتل عمل است.

نینجا اسکرول

یک تحسین انیمیشن ژاپنی فیلم اکشن در سال 1993 منتشر شد. نینجا اسکرول به تصویر می کشد حوادث یک جنگ خونین مجموعه در فئودال ژاپن بین نینجا و هشت شیاطین از Kimon. این فیلم نوشته شده بود و کارگردان یوشیاکی Kawajiri. انیمیشن فیلم را به دست اورد محبوبیت بسیار زیاد آن به دلیل سبک روایت از سفر از شخصیت کویچی Yamadera, یک نینجا که شخصیت الهام گرفته از قهرمان محلی Jubei Yagyu Mitsuyoshi.

Princess Mononoke

اگر شما تنها انتظار می رود مقدار زیادی از عمل در یک فیلم, پس Princess Mononoke انتخاب خود را از یک اکشن, انیمیشن, فیلم. مجموعه در اواخر Muromachi دوره داستان حول محور یک زن جوان Ashitaka آخرین شاهزاده از Emishi قبیله مصمم به بازگرداندن صلح میان جنگل ارواح و انسان که مصرف جنگل منابع. Princess Mononoke در نظر گرفته شده است به یکی از بهترین اکشن, انیمیشن, فیلم, تا به امروز. آن را به تدریج بالاترین فیلم پرفروش در تمام دوران تا انتشار تایتانیک بعد از آن در همان سال است.

Cowboy Bebop – فیلم

هاردکور, انیمه عاشقان به خوبی آشنا با نام “Cowboy Bebop” را برای مجموعه تلویزیونی است که فرار از 1998-1999 و برنده قلب میلیون با آن 26 محدود قسمت. بر اساس همان داستان بین قسمت 22 و 23, Cowboy Bebop – فیلم شرح داستان از فضایی شکارچی فضل خدمه در سفینه فضایی به نام Bebop اختصاص داده شده به یک ماده شیمیایی تروریستی تهدید به نابود کردن سیاره مریخ با ناشناخته پاتوژن. کارگردان Shinichiro واتانابه و تولید شده توسط خورشید Studios Cowboy Bebop است که به عنوان یک کلاسیک در جهان از اقدام انیمیشن فیلم.

Street Fighter II The Animated Movie

تا به حال تصور به از نو خلق کردن یک بازی به یک فیلم ؟ سازندگان این فیلم بود این چیزی که در واقعیت با ساخت یک فیلم بر اساس محبوب مبارزه ای از سری بازی با همین نام است. این فیلم نوشته شده توسط کنیچی Imai و کارگردان Gisaburo Sugii. آن به شرح زیر داستان Ryu یک جنگنده خیابانی در نظر گرفتن جرم lord به نام گاومیش کوهان دار امریکایی است که خم به شکست بزرگترین مبارزان جهان است. این فیلم دارای یک زیر بزرگ در آنجا و به عنوان الهام بخش برای زندگی-فیلم اکشن با بازی ون دم.

Appleseed

ایجاد شده توسط “شبح در صدف” شهرت, Masamune Shirow, Appleseed یک کامپیوتر متحرک داستان های علمی تخیلی فیلم اکشن شامل برخی چشم نواز انیمیشن. این فیلم حول محور سابق Deunan Kute که اقدام به بازگرداندن صلح با شریک سایبورگ او در یک پست آخرالزمانی تخیلی شهر “Olympus” که جمعیت متشکل از نظر ژنتیکی اصلاح شده صنوبر به نام Bioroids و انسان در مورد همان نسبت. مصنوعی Bioroids که به سختی هر گونه احساسات مانند خشم یا ترس ایجاد شد با هدف به تعادل جامعه بشری و صلح. اما برخی از سازمان ها در برابر آن هستند و می خواهید برای برهم زدن تعادل و صلح یک بار دیگر. Appleseed و همچنین جانشین آن Appleseed – Ex Machina قطعا باید تماشاي برای همه طرفداران که عشق اکشن, علمی تخیلی و حماسی موسیقی متن فیلم.

شمشیر غریبه

شمشیر غریبه است کارگردان Masahiro آندو و تولید شده توسط استخوان همان استودیو شرکت های تولید کننده کلاسیک Cowboy Bebop – فیلم. این فیلم به شرح زیر داستان یک پسر جوان به نام Kotaro و سگ خود را به عنوان آنها در دیدار با بازنشسته ronin Nanashi در حالی که در حال اجرا به دور از مرموز شمشیرزن شکار آنها را برای دلایل اسرار آمیز. در حالی که اجتناب از به منظور جلب شمشیر خود را هرگز دوباره Nanashi است بین اخلاق و تعهد او به عنوان موافق به Kotaro به یک کنترل از راه دور معبد بودایی. شمشیر غریبه من بالا انیمیشن نوک. این یک شاهکار برای سبک خود است. هر کسی که دوست دارد سامورایی و شمشیر فیلم, موسیقی متن جوی و درجه یک انیمیشن را دوست دارم شمشیر غریبه.

مشت ستاره شمال

آخرین به شامل در لیست ما اما نه کم است مشت ستاره شمال. مانند بسیاری از دیگر انیمیشن, فیلم اکشن, آن است که یک اقتباس از یک سری مانگا به همین نام است. با خشونت عناصر شبیه به مانگا و مجموعه ای در جهان پس از آخرالزمانی داستان بر اساس شخصیت Kenshiro که می رود در جستجوی همسر Yuria پس از اینکه به شدت شکست خورده توسط دوست سابق خود را شین. این فیلم به کارگردانی Toyoo Yashida, که همچنین کارگردانی اولین فیلم از Vampire Hunter D سری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *