این طبیعی نیست!: 5 مناطق بالقوه شخصی/ درگیری های سیاسی

اگر شما مانند بسیاری از دیگران, شما احتمالا به این نتیجه آنچه که ما شاهد در این سه سال گذشته است اما عادی! از بحث برانگیز انتخابات 2016 که به نظر می رسید به تقسیم آمریکایی ها مثل ما هرگز شاهد قبل در حافظه اخیر به رئيس جمهور در شعارهای انتخاباتی به سبک تظاهرات کابینه و دیگر بالا – موقعیت دولت انتخاب و غیره وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از درگیری ها ، یک ملت تقسیم به ندرت باقی می ماند پایدار و مگر/ تا زمانی که شهروندان شروع به اعلام همانطور که در کلمات معروف از فیلم شبکه من مریض و خسته و نمی خواهید به آن را ندارداین ملت و آزادی و دموکراسی را همواره ایستاده بود و نشان داده است که تهدید و تحت محاصره! با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد 5 مناطق درگیری بالقوه است که باید با آن مواجه و شکست هر چه زودتر به جای بعد.

1. Emoluments: پدران بنیانگذار ما احساس به شدت در مورد خطرات ناشی از emoluments که آنها شامل آن ممنوعیت ها و محدودیت های آمریکا رئیس جمهور. در موارد متعددی ما شاهد آنچه به نظر می رسد متعدد بالقوه نقض و درگیری وقتی که می آید به این منطقه! شامل در این میان شامل: رئیس جمهور تهمت آشکار درگیری های کسب و کار – از – بهره; برداشت از پرداخت – برای – بازی حالات; بالقوه تلاش در اجبار به استفاده از نفوذ خارجی برای استفاده سیاسی; صندوق جمع آوری چالش (چالش های اخلاقی) ،

2. شخصی/ خانوادگی. درگیری های کسب و کار – از – علاقه: زمانی که رئیس جمهور و خانواده اش حفظ مالکیت و کنترل یک هتل بزرگ ملک در واشنگتن و جاهای دیگر به نظر می رسد دولت های خارجی هستند حداقل تشویق به صرف پول خود را وجود دارد این طبیعی نیست و نه آن را به نظر می رسد در بهترین منافع کشور و شهروندان آن! زمانی که بسیاری از انتصاب ها ظاهرا تشویق به صرف برای احزاب در اموال از جمله دادستان کل و غیره نیست که بالقوه جنگ ؟ زمانی که رئیس جمهور در قانون به نظر می رسد به منافع کسب و کار در بحث از مناطق جهان از جمله عربستان سعودی و غیره, و, که ملت پس از آن به نظر می رسد برای دریافت اضافی توجه نمی کند آن را خوب نگاه کنید!

3. اوکراین درگیری: بسیار کمی در مورد اوکراین, درگیری از پل Manafort روابط (کسب و کار و شخصی) به مغلوب ساختن پیشی جستن جنجالی تماس تلفنی (که در آن او به نظر می رسد به درخواست برای یک نفع است که شامل گرفتن سیاسی و خاک در جو بایدن پسر) و غیره اگر آن را به نظر می رسد مانند یک مرداب و بوی مانند یک, این احتمالا است. به عنوان شخصیت اصلی در مجموعه تلویزیونی NCIS, لئون Jethro Gibbs, اغلب اعلام کرد من باور نمی کنم در انطباقها.

4. خود را در باتلاق از: برای یک نامزد که در مبارزات انتخاباتی وعده تخلیه باتلاقبه نظر می رسد او قصد داشت به جای آن با گسترش یکی! هیچ رئیس جمهوری تا به حال به عنوان بسیاری از متهم محکوم و/ یا درجه گردش پرسنل. همانطور که ما تجربه این چند سال گذشته است. حداقل ما شاهد یک رکورد درجه ظاهری درگیری!

5. پتانسیل قانونی معرض خطر: رئیس جمهور تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری و همچنین به عنوان سابق خود را شخصی وکیل هر دو خدمت در زندان! استیضاح ملاحظات به نظر می رسد در حال حرکت در یک قابل توجهی سرعت! آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تحت بررسی در چندین دادگاه از جمله فدرال و ایالتی ، بیانیه خود را اعلام و او را بالاتر از قانون در حال حاضر موقعیت باید مربوط به کسانی است که به دنبال یک saner جهان!

از خواب بیدار و امریکا به دلیل آنچه که ما شاهد نرمال نیست! ما می توانیم و باید انجام بهتر و تقاضا ملی ما رهبران همواره قرار دادن شهروندان و نیاز به سیاست جلوتر از سیاست های حزبی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *