ایالات متحده میله پرچم برای مناسبت های مختلف

[ad_1]

یک پرچم یک ملت غرور و افتخار است. آن را نمادی از وجود آن و دستاوردهای. پرچم در حال تکمیل یک الگوی یا طراحی خود را. اینها نمادها و نشانها از اصول و اهداف است که یک کشور می ایستد و همچنان قابل توجهی برای وجود آن در میان دیگران.

وجود یک پرچم ملی برای هر کشور از جهان و هر یک از آنها را به ویژه برای مردم آن است. آنها این درمان را با دقت و صداقت و حتی پیروی از هنجارها و آداب گذاشته برای استفاده از آن.

ایالات متحده

پرچم ملی ایالات متحده آمریکا منحصر به فرد ارزش نمادین آن به گذشته و حال خود را. این 13 افقی راه راه سفید و قرمز رنگ متناوبا به عنوان نماد اصلی تعداد کلنی که کشور ساخته شده است. این 13 مستعمرات آمد همراه با یک تعهد از وحدت به مبارزه با حکومت بریتانیا و ایجاد و مستقل و آزاد امریکا است.

بعدی از جنبه های قابل توجهی است که مستطیل آبی رنگ در ایالت پرچم. این شامل افست طراحی پنج اشاره کرد و ستاره ها که سفید رنگ هستند. آنها مرتب در نه ردیف از شش ستاره و متناوب با پنج ستاره است.

وجود دارد و پنجاه ستاره در آن است که نمادی از کل تعداد 50 متحده که این کشور ایالات متحده آمریکا است.

وجود یک ترکیب منحصر به فرد از گذشته و یا حتی با آینده است که بیان شده است در طراحی از کشور است. در حالی که راه راه نشان از تاریخ این کشور و ستارگان دلالت حاضر متحده است که تشکیل ملت است.

میله پرچم

هر پرچم برافراشتند بر روی یک دکل یا یک میله پرچم. این قطب دارای پرچم و آن را فراهم می کند پشتیبانی به عنوان آن را به آرامی جریان به ریتم باد. تبلیغاتی دست ساخته شده و با مکانیزم های مختلف. این عمدتا ساخته شده از چوب یا فلز.

وجود ارتفاعات مختلف از قطب است که بستگی به نوع استفاده و هدف از عمل بالا بردن آن است. بار وجود دارد که آن را قرار داده است تا در بالای ساختمان های مسکونی و یا حتی خانه های خصوصی. طیف مورد نیاز در این موارد کمتر است و در نتیجه قطب می تواند در ارتفاع کوتاه تر.

وجود قطب که مورد نیاز هستند که در مواقع مهم و ویژه روز برای عمل بالا بردن. در چنین مواردی وجود دارد بلندتر تبلیغاتی که ارائه شده است.

معمولا وجود دارد یک حلقه و چرخ قرقره که برای عمل بالا بردن پرچم در مناسبت های خاص. اما در مورد بلندتر تبلیغاتی برای تمام روز وجود یک سیستم مکانیزه است که می تواند کمک به جمع شدن قطب و پرچم.

میله پرچم نمایندگی از ایالات متحده

[ad_2]