اولین تمبر کریسمس – تاریخ تعطیلات پستی

[ad_1]

امروز کریسمس تمبر به فروش می رسد توسط بسیاری از کشورها در طول فصل تعطیلات و استفاده می شود برای اضافه کردن کمی رنگ و تشویق به کارت کریسمس و حروف. اما چگونه این سنت شروع کنم ؟

در دسامبر سال 1898 در کانادا صادر 2-درصد تمبر جشن معرفی امپریالیستی پنی پستی و محاط با عبارت “کریسمس سال 1898.” این تمبر معمولا به عنوان اولین تمبر کریسمس, اما آن را در واقع منتشر شد به جشن تعطیلات. به عنوان افسانه می رود Postmaster ویلیام Mulock پیشنهاد به ملکه ویکتوریا که مهر باید منتشر شده در ماه نوامبر “به افتخار شاهزاده” (به معنی شاهزاده ولز). اما زمانی که ملکه نشان داد آشکار نارضایتی با ایده و خواسته که شاهزاده او با اشاره به Mulock به سرعت جواب داد: “چرا شاهزاده صلح خانوم”. تا زمانی که مهر صادر شد در ماه دسامبر آن را با مته سوراخ نه تنها تصویر یک نقشه جهان, اما همچنین عبارت “کریسمس سال 1898” در پایین تمبر.

آن نیست تا زمانی که نزدیک به 40 سال بعد که کشور دیگری صادر تمبر کریسمس. این بار این کشور اتریش. در سال 1937 آن را صادر دو تمبر صورتحساب به عنوان “کریسمس پستال تمبر” اما نه به حال یک تم کریسمس. یکی نشان داد یک علامت زودیاک و یکی دیگر به تصویر کشیده افزایش یافت. برزیل بود و در خط بعدی صدور چهار نیمه پستی تمبر در سال 1939 و مجارستان به دنبال کت و شلوار با یک نیمه پستی تمبر در سال 1941. نیمه پستی تمبر آنهایی که به فروش می رسد در بالای تمبر ارزش به جمع آوری پول برای یک علت خاص.

پس از آن نبود تا سال 1943 که مجارستان با صدور اولین کریسمس با مضمون تمبر که فروخته شد به طور خاص به عنوان یک تعطیلات, تمبر. در حال حاضر بسیاری از کشورهای جهان موضوع تمبر پستی با موضوع کریسمس که در نظر گرفته شده برای استفاده در فصلی ایمیل.

اولین تمبر کریسمس صادر شده توسط ایالات متحده بود 4 درصد مهر صادر شده در سال 1962. سبز و قرمز تمبر ویژه تاج گل و دو شمع و عبارت “کریسمس سال 1962”. خدمات پستی پیش بینی تقاضای زیادی برای مهر و دستور داد 350 میلیون چاپ بیشترین تعداد تا کنون تولید شده تا آن زمان برای یک تمبر ویژه. اما این کافی نیست. زمانی که عرضه اولیه به سرعت فرار اداره حکاکی و چاپ شروع به کار در سراسر ساعت برای چاپ مطلب. در پایان این فصل یک میلیارد از اولین کریسمس تمبر چاپ شده بود و توزیع شده است.

[ad_2]