انگلیسی ساعت پدربزرگ سنت

[ad_1]

مانند طبقه حومه انگلستان ساعت از آن کشور در حال غنی در تاریخ و سنت است. اولین و شناخته شده آونگ ساعت ساخته شد و در سال 1656. ساعت نام خود را در سال 1875 از یک آهنگ توسط هنری کار می کنند. ساعت نیز شناخته شده به عنوان longcase یا tallcase ساعت.

انگلیسی clockmakers درگیر شده اند در ساعت پدربزرگ طراحی و ساخت و ساز از آغاز. انگلیسی ساعت طول یک دوره از تاریخ که شامل سلطنت چارلز دوم ملکه آن دوره گرجی دوره و روز ملکه ویکتوریا. در واقع معروف Eastgate ساعت طراحی شده برای جشن ملکه ویکتوریا 80th birthday در سال 1897.

انگلیسی ساعت در حال کار یک مرد تنها. آنها نمونه بهترین در کار تیمی. هر یک ساعت یک عهد به یک همکاری خوب بین طراحان دستگاه های خانگی و silversmiths. تنها بهترین هنرمند در هر بخش مشغول به کار بر روی ساعت. با هم, آنها ایجاد شده ساعت که شد زیبا و کاربردی و طولانی مدت.

در اوایل قرن 18 زبان انگلیسی ساعت ساخته شد با ماه صفحة. این فعال clock صاحبان بدانید که فاز ماه در یک نگاه, در علاوه بر این به ساعت و دقیقه. بیش از فقط یک دختر شیک و مد روز ماه شماره گیری حیاتی بود به زندگی روز. این از ویژگی های مفید برای مسافران به عنوان آنها اغلب مورد نیاز سفر خود را همزمان با ماه فاز. سفر شدند امن تر توسط نور ماه است. فاز ماه نیز مفید برای کشاورزان است. برخی از ساعتهای امروز هنوز ویژگی های یک ماه شماره گیری و تقویم قمری.

امروز بسیاری از عتیقه انگلیسی ساعت هنوز هم در گردش است. این با ارزش ساعتهای بسیار محبوب با جمع. برخی از محبوب انگلیسی ساعت شامل کسانی که توسط هولمز Trubshaw توماس Cartwright, Thomas Wright, Matthew & Thomas Dutton, Daniel Quare, Allam & Clements و توماس جانسون. برای یک ساعت از کیفیت پایدار و کلاسیک زیبایی هر یک از این نمونه زیبا خواهد بود یک جایزه با ارزش برای کسی با توجه به خرید یک ساعت پدربزرگ.

[ad_2]