انتخاب یک متولی: آیا من حق انتخاب ؟

[ad_1]

در هنگام انتخاب یک فرد به عنوان جانشین امانت اعتماد آنها اغلب تعجب می کنم اگر آنها در حال ساخت حق انتخاب. به طور کلی فرد ساخت اعتماد به عنوان امانت برای تا زمانی که آنها قادر هستند یا زنده است. انتخاب افرادی که به عنوان امانت در صورتی که فردی غیر فعال می شود و یا می میرد و می تواند بسیار دشوار است پس فرد است که شما را انتخاب کنید نیاز به مسئول و قابل اعتماد است.

ترین حزب هر کسی می تواند در خدمت به عنوان یک امانت. در علاوه بر این به خانواده و دوستان شما می توانید یک حرفه ای اعتماد شرکت به اداره اعتماد خود را که شما دیگر توانایی انجام این کار. بسیاری از بانک ها باید اعتماد بخش که متولی ارائه خدمات است. وکلای مدافع و حسابداران اغلب موافق به عنوان امانت از مشتریان خود اعتماد دارد.

پدر و مادر اغلب را انتخاب کنید و فرزندان خود را به عنوان امانت به طور پیش فرض. برای افراد با یک فرزند که تصمیم به نظر می رسد مانند یک بدون brainer – “جان رفتن به دریافت کل ما و مستغلات پس چرا نام او را امانت؟” این منطقی به نظر می رسد و اغلب این تصمیم درست است.

برای پدر و مادر با چند فرزندان تصمیم گیری پیچیده تر می شود – “اگر ما را انتخاب کنید سوزی خواهد جان فکر می کنم که ما در حال بازی مورد علاقه?” انتخاب یک متولی سخت تر می شود زمانی که شما مخلوط خانواده و یا پدر و مادر که طلاق گرفته است. من می توانم به شما بگویم که تعداد طلاق مشتریان است که از من بپرسید اگر خود را همسر سابق خواهد شد که دسترسی به پول مشتری اگر آنها عبور و دور فرزندان خود را قبل از رسیدن به 18. بدون به درستی تدوین خواهد شد و یا اعتماد پاسخ این است که احتمالا.

متولی مدیون سود خود اعتماد وظیفه امانتی به عمل بی طرف و به نفع همه از سود خود را اعتماد است. انتخاب فردی است که می تواند انجام این وظیفه و بسیاری از دیگر وظایف امانتی دشوار است. در انتخاب یک متولی تعدادی از عوامل باید در نظر گرفته شود. در زیر یک لیست کوتاه از کلی عواملی که من از مردم به در نظر گرفتن در انتخاب یک متولی:

1. آیا شما اعتماد کسی که از نامگذاری امانت ؟

اگر شما هیچ پاسخ و یا شما دریغ آن فرد احتمالا یک انتخاب خوب به عنوان امانت. اگر پسر شما یک قمار مشکل شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از نامگذاری او امانت. اکثر تراست نام همان شخص به عنوان جانشین امانت زیر را مرگ و اگر شما ناتوان شدن در طول عمر خود را. در علاوه بر این به هدر دادن و دور او ارث او ممکن است زباله های خود را در املاک و دور در طول عمر خود را اگر شما را تبدیل به ناتوان.

2. آیا متولی و ذینفع همراه ؟

اگر چه مرگ می تواند خانواده ها با هم می توانید آن خانواده از هم گسیخته بیش از حد. اگر شما دو فرزند است که در گلوی یکدیگر در طول زندگی خود و یا اصلا صحبت کردن با یکدیگر در همه, آن را به طور کلی یک ایده بد به نام آنها به عنوان شرکت امنا. به طور کلی در خدمت به عنوان شرکت امنا را ندارد و فرزندان خود را با هم.

علاوه بر این نامگذاری یک خواهر و برادر متولی بیش از دیگر بیشتر خواهد شد و خشم و ایجاد درگیری بین متولی-خواهر و برادر و ذینفع-خواهر و برادر. تعارض برابر هزینه وکیل پس از مرگ خود را.

بسیاری از والدین می خواهند به نام فرزندان خود را به عنوان شرکت امنا پس از آنها بدست آوردن طول بزرگ و پدر و مادر نمی تواند تصور کنید که فرزندان خود را مبارزه با بیش از پول است. اگر چه کودکان می توانند به عنوان شرکت امنا, شما نیاز به درک و فکر کردن در مورد این واقعیت است که ارتباط خوبی که بچه های خود را تا به حال در طول زندگی خود را رو به زوال می تواند به سرعت زمانی که پول درگیر است. برای مثال دختر شما فکر می کند که شما باید به خاک سپرده شود در خانواده طرح – تلاش گران. پسر خود را می خواهد شما را به تبدیل شدن به یک عضو از نپتون جامعه به دلیل گران دفن خواهد شد غذا خوردن به دور خود ارث. این دعوا بر سر پول می تواند به از بین بردن هر گونه حسن نیت ساخته شده است تا در طول عمر خود را.

3. آیا شما کودکان از روابط متعدد?

جانشین متولی در این شرایط نیاز به یک جامد ارتباط با stepchildren یا نیمی از برادران و خواهران. را متولی بازی مورد علاقه های شما و یا تصمیم گیری که تمایل به تاثیر فرزندان خود را در مقابل خود stepchildren? زوج هایی که دارای فرزند از ازدواج های قبلی تلاش خواهد کرد برای حل و فصل این مسئله با نامگذاری یک کودک از هر رابطه به عنوان شرکت امنا. اساسا زن و شوهر امیدوار است که هر کودک نشان دهنده علاقه کودک خواهر و برادر.

این همیشه مورد نیست و یک زن و شوهر در این وضعیت باید در نظر نامگذاری حرفه ای متولی برای از بین بردن مسائل طرفداری و تعصب.

4. خود را املاک و برنامه ریزی پیچیده ؟

پیچیده اعتماد است که بسیاری از زیر تراست مجموعه های مختلف ذینفع می تواند گیج کننده برای یک شخص غیر روحانی برای مدیریت. هر اعتماد ممکن است نیاز به متولی به تصمیم گیری های مختلف در مورد دارایی های سرمایه گذاری و توزیع به طوری که پیگیری این استاندارد می تواند گیج کننده و بیش از حد سنگین.

شما ممکن است ایجاد یک مکمل نیاز دارد اعتماد برای یکی از فرزندان خود را یک دست و دل باز اعتماد برای دیگری و سپس جزئی ذینفع تراست برای نوه های خود را. متولی نیاز به مدیریت دارایی در این تراست با استفاده از سرمایه گذاری های مختلف و استراتژی های متمایز توزیع طرح.

5. آنچه که ارزش خود را به طور کلی و مستغلات ؟

ارزش املاک خود را مهم است از آنجا که برخی از حرفه ای اعتماد شرکت ها و بانک ها را تنها در خدمت به عنوان متولی بزرگتر استتس ($1.0 میلیون دلار دارایی) اما برخی وجود دارد که در خدمت به عنوان متولی شهرکهای کوچک.

بسته به خانواده پویایی و پیچیدگی ارتباط خود را با اعتماد کوچکتر و مستغلات ممکن است نیاز به یک حرفه ای متولی به اطمینان حاصل شود که اعتماد دارایی ها به درستی مدیریت و توزیع شده است. اگر املاک و نه به اندازه کافی بزرگ برای یک بانک یا شرکت اعتماد به عنوان متولی وکیل حسابدار یا برنامه ریز مالی ممکن است مایل به گام و به عنوان امانت به اطمینان حاصل شود که اعتماد مدیریت توسط یک شخص ثالث بی طرف.

اینها فقط برخی از عوامل است که شما می خواهید به در نظر گرفتن در انتخاب متولی است. متاسفانه شما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر شما تصمیم درست تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

© 1/17/2014 Kevin J. Tillson از شکار & Associates P. C., کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]