انتخابات مجلس دانش آموزی در کهگیلویه و بویراحمد الکترونیکی است 

[ad_1]

سید نظام مرادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری الکترونیکی این انتخابات در کهگیلویه و  بویراحمد از سوی مسؤولان سازمان دانش آموزی استان اندیشیده شده است. 

وی افزود: نامزدهای این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد شامل دانش آموزان پسر و دختر مقطع متوسطه دوم باید از چهار تا هشت  مردادماه ۱۳۹۹ تبلیغات خود اعم از فیلم، عکس، برنامه ها و اهداف را در قالب فایل پی.دی.اف در سامانه سازمان دانش آموزی استان  بارگذاری کنند. 

رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: صلاحیت نامزدهای این انتخابات در استان ۹ مردادماه امسال بررسی می شود. 

مرادی عنوان کرد: نامزدهای تأیید صلاحیت شده این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ تا ۱۲ مردادماه امسال تبلیغات خود را انجام می  دهند. 

وی ابراز داشت: مهلت تبلیغات این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد ساعت ۲۴ روز ۱۲ مردادماه امسال به پایان می رسد. 

رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری این انتخابات در استان از ساعت هشت صبح تا ۱۲ ظهر ۱۴ مردادماه  امسال است. 

مرادی اظهار داشت: دانش ‌آموزان مقطع متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه سازمان دانش  آموزی استان شده و رأی خود را اعلام می کنند. 

وی افزود: روند برگزاری این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد در تمامی مراحل به طور دقیق رصد و ارزیابی می شود. 

رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخی از مهمترین مزایای برگزاری این انتخابات در استان به صورت الکترونیکی  شامل سرعت در شمارش آرا، افزایش شفافیت، ایجاد فرصت برابر برای دانش ‌آموزان استان به منظور رأی دادن و نظارت دقیق بر روند آن  است. 

مرادی عنوان کرد: نتایج این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد ۱۵ مردادماه امسال مشخص و اعلام خواهد شد. 

وی ابراز داشت:  ۲۴ دانش آموز پسر و ۲۷ دانش آموز دختر مقطع تحصیلی متوسطه دوم از ۱۳ شهرستان و منطقه آموزشی کهگیلویه و  بویراحمد نامزد این انتخابات هستند. 

مرادی گفت: پس از رأی گیری ۲ نفر شامل یک پسر و یک دختر به عنوان نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد وارد مجلس دانش ‌آموزی کشور  می‌ شوند. 

تعداد دانش آموزان پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ افزون بر ۱۶۱  هزار نفر بوده است. 

[ad_2]

Source link