انبار لوازم یدکی خودرو پایتخت در آتش سوخت

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۰:۵۷ امروز حادثه آتش سوزی انبار کالا در خیابان امیر کبیر، خیابان امیر دربار به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: ساختمان ۳ طبقه به انبار لوازم یدکی خودرو اختصاص داشت که روی پشت بام این ساختمان با استفاده از سقف های شیروانی و غیر اصولی انباری به وسعت حدود ۱۱۰ متر ایجاد شده بود.

وی ادامه داد: آتش این انبار را فرا گرفته بود و در حال سرایت به سایر انبارها بود که آتش نشانان با استفاده از لوله کشی آب به سطح پشت بام به آتش حمله ور شدند.

ملکی با بیان اینکه بر اثر شدت حرارت سقف های شیروانی تخریب و موجب سخت شدن عملیات آتش نشانان شد افزود: پس از ساعاتی تلاش آتش نشانان نتیجه داد و این آتش سوزی گسترده بدون مصدومیت و سرایت به طبقات مهار شد.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد و از مالکان انبارها خواست از احداث انبارهای نا ایمن در سطح پشت بام و سایر نقاط خودداری کنند چرا که سقف های شیروانی نا ایمن و اشتعال زا هستند.

تصادف در جنوب تهران ۴ مصدوم داشت

همچنین رییس مرکز اورژانس تهران از تصادف خودرو پراید با پژو ۴۰۵ در جاده خاوران؛ سه راه سیمان (جنوب پایتخت) خبر داد و گفت: این تصادف ۴ مصدوم داشت.

پیمان صابریان روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در ساعات اولیه بامداد این تصادف به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این سانحه رانندگی ۳ سرنشین خودرو ۴۰۵ و همچنین راننده پراید از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی هر ۴ مصدوم توسط تکنسین های اورژانس روانه بیمارستان شهدای هفتم تیر شدند.

رییس اورژانس تهران علت این سانحه رانندگی را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

[ad_2]

Source link