اموال فدرال و ایالتی مزایده

[ad_1]

اموال هر چیزی ضبط شده در این دوره از تحقیقات جنایی و نه از جمله پزشکی قانونی نمونه. اموال است و سپس به فروش می رسد برای برآوردن حکم پس از آن ارائه شده توسط دادگاه علیه متهم نیست. یک ضبط اموال می تواند یک خانه یا اموال است که repossessed توسط وام دهنده به این دلیل که صاحبان قادر به پرداخت وام مسکن این است که به نام سلب حق اقامه دعوی. تمام اموال به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد در حراجی. دولت توقیف اموال است که اغلب ارائه شده برای فروش به عنوان یک مزایده املاک و مستغلات. تقریبا هر روز در هر کشور کشف و ضبط اموال فروخته شده در دولت مزایده. اموال فروخته شده در حراج عمومی به برآوردن قضاوت و فروخته شده است موضوع را به همه مالیات liens و encumbrances.

دولت فدرال مزایده. سال گذشته دولت فدرال تا به حال موجودی از اموال به ارزش 2 میلیارد دلار از 33 میلیون دلار در سال های گذشته با توجه به فدرال مطالعه است. در حال حاضر قوانین فدرال ارائه هیچ محدودیت زمانی در این سازمان به ارائه اخطار به صاحب اموال. اگر یک فرد می خواهد برای بازگشت اموال کشف و ضبط شد توسط دولت فدرال آنها باید پست یک باند از 10 درصد از ارزش اموال.

دولت’ s حراج اموال نیز پلیس/کلانتر مزایده های ایالتی و محلی. زمانی که در برخی موارد مقاومت در برابر مالیات دهندگان ایالات متحده در تلاش برای کمک به آنها را به پذیرش در پیش فرض مالیاتی دولت میتواند توقیف اموال مالیات دهندگان. هر کسی با یک مدرک معتبر بهره در اموال ممکن است مسابقه جریمه. دولت قانون تنظیم دفع از اموال که شامل اموال شخصی است که موضوع جرم بوده یا رها شده. تقریبا هر روز در هر کشور کشف و ضبط اموال فروخته شده در دولت مزایده.

یک ضبط اموال حراج روند که از طریق آن اقلام به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد. آنچه که فروخته می شود برای سکه بر روی دلار در حراج دولت? از گوش حلقه اسپرت, شما می توانید آن را همه در فدرال حراج. همچنین شامل در حراج خواهد شد اموال از جمله ماشین و کامیون, دوچرخه, حلقه الماس طلا و جواهر و انواع موارد دیگر. اطلاع از حراج عمومی مازاد بر داشت و یا اموال می توان در بسیاری از روزنامه های محلی. ترین مکان برگزار خواهد شد حراج زمانی که آنها تعداد زیادی از اقلام برای فروش در یک محل. بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد تا ادارات پلیس به حراج کردن اموال و حفظ درآمد حاصل.

اموال ثبت شده است در برآورد ارزش بازار منصفانه در زمان تشنج. تمام اموال که موضوع به قبل از پیوندها به نفع افراد دیگر ، اگر اموال را از دست داده است در این اجرای آژانس ممکن است از حفظ آن به صورت رسمی استفاده کنید مگر اینکه ملک مورد نیاز به آنها نابود شوند. یک ضبط اموال اموال است که repossessed توسط وام دهنده و یا مصادره توسط یک سازمان دولتی از صاحبان قصور در پرداخت وام مسکن و یا محکوم به جرم و جنایت. اگر لازم اموال به حراج گذاشته است.

[ad_2]