امام جمعه مهریز از نحوه اطلاع رسانی در شهرستان انتقاد کرد

[ad_1]

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی روز پنحشنبه به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطاعات ( ۲۷ اردیبهشت الی دوم خرداد ) در آیین تجلیل از ۶ نفر مسوولان روابط عمومی های فعال شهرستان افزود: حضور مسوول روابط عمومی در نهادها و ادارات برای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی ضروری است.

وی ادامه داد: مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی وظیفه دارند با تهیه مطالب و بیان عملکرد مجموعه خود مردم را به طور دقیق و شفاف در جریان خدمات نظام با وجود تمامی مشکلات و تحریم‌های دشمنان قرار دهند.

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز با بیان اینکه مسوولان شهرستان باید بیش از گذشته به پست روابط عمومی و انتخاب فردی مناسب در این مسوولیت اهمیت دهند، تصریح کرد: توسعه هر شهر وابسته به فعالیت رسانه‌ها و تلاش روابط عمومی‌هاست.

محی‌الدینی اظهار کرد: مسوولان روابط عمومی ها از تمام ظرفیت‌ها به خصوص فضای مجازی و ابزارهای 

نوین اطلاع‌رسانی برای انعکاس خدمات نظام و انقلاب اسلامی به مردم استفاده کنند.

همچنین فرماندار مهریز گفت: معرفی ظرفیت‌های منطقه با شیوه مناسب و جذاب ،وظیفه روابط عمومی اداره ها و نمایندگان رسانه‌های گروهی است که در این خصوص منطقه هنوز به درستی از آن بهره نبرده است .

رضا زارع زاده مهریزی افزود: باید خبرنگاران و روابط عمومی دستگاه‌های دولتی با استفاده از همه امکانات نسبت به معرفی شهرستان در ابعاد مختلف برای توسعه و جذب خیران و سرمایه‌گذاران استفاده کنند.

وی اظهار کرد: بهره‌گیری از فضای مجازی و به روز بودن خبرنگاران و مسوولان روابط عمومی ها  از شیوه نوین کارها کمک‌ می کند تا به نحو مناسب در راستای معرفی ظرفیت‌ها و تبیین عملکرد دولت و نظام موفق باشند.

در این مراسم از مسوولان روابط عمومی آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، منابع طبیعی و آبخیزداری ، بیمارستان، دفتر امام جمعه و بهزیستی با لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

مهریز ۶۰ دستگاه اجرایی و ۱۰ خبرنگار دارد که با روزنامه ها، خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و رسانه های محلی همکاری دارند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریزدر ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد. 

[ad_2]

Source link