امام جمعه آبادان: کشور به طرح‌های انقلابی از سوی مجلس نیاز دارد

[ad_1]

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور در خطبه دوم نماز جمعه آبادان اظهار داشت: با انتخاب آگاهانه مردم، افراد شایسته و اصلح به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و اکنون شاهد یک مجلس قوی و مقتدر هستیم.

وی افزود: امت اسلامی ایران از این مجلس انقلابی توقع انقلابی دارد، تورم و گرانی اجناس یکی از مشکلاتی است که مردم انتظار دارند مجلس طرح انقلابی برای آن ارایه کند.

خطیب جمعه آبادان گفت: مردم در اوح مشکلات پای صندوق‌های رای آمدند و اکنون مجلس باید با طرح‌های اشتغالزایی و ارزان شدن اجناس جواب اعتماد این مردم انقلابی را بدهد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی‌پور تصریح کرد: مجلس برای ارزان شدن دلار باید چاره اندیشی کند.مساله مسکن، بازار و ازدواج جوانان مواردی است که مجلس باید برای آنها باید حرکت انقلابی داشته باشد، جوانان ایران اسلامی به دلیل کمبود اشتغال قید ازدواج را زده‌اند و این باعث بالا رفتن سن ازدواج در کشور شده است.

خطیب جمعه آبادان گفت: از مجلس انتظار می رود برای دست یابی به جهش تولید راهکاری مناسب ارائه کند، اگر جهش تولید بخوبی اجرا شود شاهد ایجاد اشتغال، افزایش ارزش پول ملی و مهار تورم خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز با قدردانی از تلاش مدافعان سلامت گفت: شهروندان آبادانی هچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام لازم را داشته باشند زیرا با همکاری مردم تا حدود زیادی بیماری کرونا کنترل شده است اما همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت رعایت کرد

[ad_2]

Source link