اس ام اس (سرویس پیام کوتاه) بخشی از GSM مشخصات بیش از 25 سال پیش. من شک توسعه دهندگان اصلی اس ام اس که احتمالا نیز پرتاب در اطراف مفاهیم مانند تلفن تصویری کنفرانس را پیش بینی موفقیت اس ام اس مفهوم است. قابل جابجایی سیم کارت و اس ام اس دو قاتل امکانات تکنولوژی GSM به حال بیش از رقابت های آنالوگ شبکه های.

اگر چه در ابتدا جذب اس ام اس آهسته بود از آنجا که در آن زمان پیام تنها می توان بین کاربران در همان شبکه. اما هنگامی که مرکز پیام دروازه تاسیس شد بین اپراتورها و شبکه های مختلف حرکت از پیام های SMS منفجر شد نمایی.

در اواخر 1990s و 2000s اولیه, اس ام اس, پیام های نان و کره برای بسیاری از اپراتورهای. اس ام اس به طور معمول بهترین تلاش و خدمات و تحویل تضمین شده نیست, زیرساخت های پشتیبانی که در مقایسه با خدمات صوتی است که حداقل و درآمد از اس ام اس پیام هرحال درآمد حاصل از خدمات صوتی هنگامی که هزینه های عملیاتی کسر شد از این معادله است.

اما رقابت میان اپراتورهای فرسایش این درآمد به اشتراک گذاری به عنوان قرارداد طرح (محبوب در بازارهای غربی) شامل پیام های متنی نامحدود به عنوان بخشی از طرح و به ازای هر پیام رقابت در اعتباری فضا نیز سوار اس ام اس هزینه رو به پایین.

افزایش حجم پیام های متنی در حال رانندگی کاهش درآمد اپراتورهای تلفن همراه به عنوان اس ام اس های سنتی طول می کشد حد مرگ به دیگر پیام های متنی در شبکه. BlackBerry Messenger iMessenger و Facebook موبایل خدمات مسنجر در حال بدست گرفتن درآمد به دور از حامل. به عنوان مثال پیام های اجتماعی هزینه حامل US$14B در اس ام اس درآمد. آنها را از دست داده $8.7 میلیارد دلار در اس ام اس درآمد در سال 2010 با توجه به تخمک.

آنچه بیشتر کاهش این اس ام اس خدمات دیگر پیام های متنی در دستگاه هایی که فراموش نمی محدود کردن اندازه از پیام به 140 کاراکتر و با استفاده از مفهوم گروه, پخش, ارسال عکس که SMS رسیدگی نمی کند. همراه با بازخورد فوری اگر یک پیام ناموفق شاه توت کاربران خواهد توسل به اس ام اس تنها اگر تماس خود را ندارد بفرستد. این در واقع یک پیام رسانی یکپارچه پلت فرم.

GSM MMS یک پیچ در علاوه بر این استفاده می شود تقریبا به طور انحصاری در اوایل برای گوشی های با دوربین با ایده شما می توانید با ارسال یک عکس به یک کاربر دیگر با فرض اینکه آنها نیز تا به حال یک MMS قادر به گوشی و این امر می تواند جانشین طبیعی برای اس ام اس. هزینه و عدم اطمینان از خدمات MMS بدان معنی است که خدمات هرگز آمار وتر ،

امروز اصلی اس ام اس پروتکل حساب فقط برای کسری از کل حجم پیام های پرواز در اطراف اتر. این پروتکل XMPP تبدیل به پروتکل استاندارد برای پیام رسانی سیستم عامل. گوگل از آن استفاده کند بنابراین اسکایپ و دیگران. در واقع یک استاندارد باز هر کسی می تواند راه اندازی خود را پیام پلت فرم. بسیاری از شرکت های خصوصی این کار را برای امنیت و پاسخگویی دلیل.

بهترین چیز در مورد XMPP پیام است که یک مشتری می تواند پشتیبانی از چندین حساب. برای مثال شما ممکن است یک Google talk حساب برای دوستان و خانواده اختصاص داده شده XMPP Jabber حساب برای کار شما می توانید مجموعه خود را از وضعیت موجود به غیر قابل دسترس برای Google talk حساب در طول روز کاری و بالعکس با این حساب کار در طول تعطیلات آخر هفته و پس از ساعت.

پس از آن است تعجب به یاد بگیرند که برای اولین بار متن پیام outstripping است تلفن تماس بگیرید. بیایید آن روبرو هستند, با یک تماس تلفنی وجود دارد بسیار غیر ضروری “wrapper” پروتکل که باید شامل “سلام حال شما چطور است شما زمان به بحث در مورد XYZ”. با پیام های متنی آن است که مورد پذیرش شما فقط می توانید به گوشت از آنچه شما می خواهید و رفتن نگه دارید. این است ایده آل برای افراد پر مشغله که اصلا زمان برای مقامات از یک تماس تلفنی.

پیام های متنی می تواند به شما در مشکل ، با توجه به این موبایل روحیه, راه های از پیام های متنی, از آن آسان است به واکنش نشان می دهند به طور ناگهانی و آتش را خاموش مناسب سوزاننده پاسخ به یک پیام متنی, این است که اغلب تقریبا همیشه در طول مصرف مشروبات الکلی. همانطور که همه ما می دانیم که با پیام های متنی آنچه انجام شده است را نمی توان به یاد آورد و تغییر کرده است. آنچه که ما نیاز به یک دستیار شخصی دیجیتال بر روی گوشی هوشمند است که به اندازه کافی به هر دو تاخیر یک SMS و یا آن را تغییر دهید به طور خودکار در اینجا به این امید!

برای نتیجه گیری, اس ام اس رفتن به باقی می ماند نیروی غالب در فن آوری تلفن همراه برای چندین سال به آمده است. با توجه به تحقیقاتی Informa جهانی اس ام اس ترافیک خواهد شد در مجموع 9.4 تریلیون پیام های 2016 تا از 5.9 تریلیون پیام در سال 2011. و در سراسر جهان تلفن همراه معامله حجم و ارزش به طور متوسط 42 درصد رشد سالانه بین 2011 و 2016. تحلیلگران پیش بینی بازار به ارزش $617 میلیارد با 448 میلیون کاربر تا سال 2016.

امریکا و آسیا و اقیانوسیه اپراتورهای تلفن همراه برای مثال مشتق حدود 40 درصد از تلفن همراه خود را درآمد حاصل از پهن باند تلفن همراه و پیام رسانی. اما در حالی که تلفن همراه باند پهن است که بدون شک سریعترین رشد جریان درآمد برای اپراتورهای تلفن همراه و پیام صوتی نیست مرده فقط رتبهدهی نشده است نه با یک شوت” یادداشت استفان Teral, Infonetics Research اصلی تحلیلگر برای موبایل زیرساخت ها و حامل علم اقتصاد.

“نبوت از عذاب برای اپراتورهای تلفن همراه SMS/MMS گاو پول نقد در حال overplayed. با وجود محبوبیت بالای برنامه های پیام رسانی مانند اپل iMessage و واتساپ داده های ما نشان می دهد که اس ام اس رو به رشد در هر سال از سال 2012 تا 2016 ارائه تجمعی $1 تریلیون دلار در اپراتور درآمد در طول آن پنج سال است. و در طول همان دوره صدا درآمد کاهش خواهد یافت و تنها کمی هنوز هم ساخت یک ملاحظه تکه از اپراتور درآمد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *