استاندار: خودروهای گازسوز غیراستاندارد در سیستان و بلوچستان متوقف می‌شوند

[ad_1]

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در بازدید از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان با قدردانی از اقدامات انجام شده در زمینه تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم و اجرای برخی طرح ها از سوی این شرکت اظهار داشت: اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گازمایع، تجهیز گلوگاه های استان به سامانه کنترل محموله های سوخت و جلوگیری از سوختگیری ۷۰۰ هزار کارت سوخت غیرمجاز با اجرای طرح کدینگ از جمله اقدامات انجام شده و قابل تقدیر در سیستان و بلوچستان است.

وی با اشاره به افزایش مصرف گازمایع در استان گفت: با وجود اجرای طرح گازرسانی و واگذاری انشعاب گاز متاسفانه مصرف گازمایع کاهش نداشته و این امر ناشی از مصارف غیرمتعارف این فرآورده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان نیز در این بازدید ضمن قدردانی از استاندار در حمایت های انجام شده از طرح های اجرایی شرکت بیان کرد: با همکاری های صورت گرفته، طرح توزیع الکترونیکی گازمایع با موفقیت در حال انجام است و گازمایع مورد نیاز مردم از طریق شرکت های توزیع کننده با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار، درب منازل توریع می شود.

محسن وزارتی مردم سیستان و بلوچستان را مستحق خدمت بیشتر دانست و گفت: خدمات باید به بهترین نحو به مردم ارائه شود تا به راحتی سوخت مورد نیازشان را درب منازل دریافت کنند.

وی همچنین با توجه به فعالیت مضاعف کارگروه تنظیم بازار در ساماندهی عرضه گازمایع، از معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان و همراهی کارگروه نیز تقدیر کرد.

[ad_2]

Source link