استاندار:۳۷۲۶ طرح دولتی چهارمحال و بختیاری طی ۷ سال گذشته افتتاح شده است

[ad_1]

اقبال عباسی شامگاه شنبه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۸۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار ملی، استانی، تسهیلاتی و سایر ردیف‌های بودجه‌ای هزینه شده است.
وی افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از این تعداد طرح زمینه اشتغال مستقیم ۹۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم شد و در این مدت بخش خصوصی برابر اعتبارات دولتی در چهارمحال و بختیاری هزینه شده است.
عباسی یادآور شد: در هفته دولت سال‌جاری ۳۴۸ طرح با پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار و ۹۰۰ نفر اشتغال‌زایی در چهارمحال و بختیاری افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به‌صورت فنی و تخصصی نسبت به انعکاس و اطلاع‌رسانی طرح‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات مرتبط با دولت در این استان اقدام کنند.
وی گفت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران را برای مردم بازگو و تشریح کنند تا مردم با دستاوردهای نظام آشنا شوند.
عباسی تاکید کرد: در هفته دولت امسال تمامی فرمانداران شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری در نشست‌های خبری با رسانه‌ها و از طریق تریبون‌های نماز جمعه اقدامات دولت را برای مردم تشریح و تبیین کنند.
وی افزود: تمامی فرمانداران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری نسبت به جذب باقی‌مانده سهمیه استان از تسهیلات روستایی و عشایری اقدام کنند.
عباسی تصریح کرد: شهرستان‌هایی که نتوانند سهمیه تسهیلات روستایی و عشایری خود را جذب کنند، اعتبارات آن‌ها کسر و به سایر شهرستان‌ها افزوده می‌شود.
به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

[ad_2]

Source link