«از شما چه پنهان» کتابی با ۸۵ داستان کوتاه خانوادگی

[ad_1]

به گزارش ایرنا، نگارش و چاپ این کتاب یکصد صفحه‌ای حدود یک سال زمان برده و شامل ۲ فصل و در مجموع ۸۵ داستان کوتاه است و انتشارات حدیث راه عشق تاکنون یک هزار جلد از آن را روانه بازار کرده است.

در فصل اول کتاب مبتنی بر موضوع خانواده، داستان‌هایی بر پایه چهار دوره زندگی شامل پیش از ازدواج، جوانی و مسائل مرتبط مانند انتخاب همسر، زندگی زوجینی، زندگی با فرزندان و سالمندی وجود دارد.

در فصل دوم که موضوع سبک زندگی را مورد بررسی قرار می‌دهد داستان‌هایی با ته‌مایه آسیب‌های اجتماعی مانند کودکان کار، اعتیاد و کنترل خشم به رشته تحریر درآمده است.

کتاب نامبرده در مرکز تخصصی خانواده وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان رونمایی شد تا فرصتی برای اطلاع یافتن از دغدغه‌های این روزها در حوزه خانواده، آسیب‌های اجتماعی و ازدواج مهیا شود.

نویسنده این کتاب معتقد است که ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به مشکلات خانواده برمی‌گردد و بر همین اساس باید این عنصر اجتماعی بخوبی مورد موشکافی و تحلیل قرار گیرد.

وی در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: در هر داستان این کتاب به اصطلاح یک شگفتانه وجود دارد که حس کنجکاوی را در خواننده بر می‌انگیزد و با خرق عادت سبب شگفت‌زدگی او می‌شود.

مردانی با اشاره به اینکه نگارش کتاب بگونه‌ای است که رده‌های سنی مختلف مانند نوجوان، جوانان و بزرگسال می‌توانند از آن بهره گیرند تصریح کرد: شخصیت‌های هر داستان متنوع و متعدد و با داستان بعدی متفاوت هستند.

این نویسنده که در چند جشنواره ملی مقام کسب کرده قصد دارد مجموعه داستان‌های دیگری را نیز در حوزه خانواده به چاپ برساند.

مسئول انتشارات حدیث راه عشق نیز درباره چاپ و نحوه توزیع کتاب از شما چه پنهان گفت: بیش از ۱۲۰ نمایندگی فروش در کشور داریم که شامل کتاب‌فروشی‌ها و مراکز فرهنگی گوناگون است، یک نسخه از کتاب از شما چه پنهان در تمام این مراکز توزیع شده تا در آینده برای توزیع بیشتر آن برنامه‌ریزی شود.
محمدصادق میرصالحیان درباره انتشار نسخه الکترونیکی کتاب از شما چه پنهان افزود: بطور معمول کتاب‌ها پس از گذشت مدت زمانی از انتشار که بیشتر از چاپ سوم به بعد است در قالب کتاب الکترونیکی وارد بازار می‌شود، از طرف دیگر لمس کتاب به عنوان یک محصول فرهنگی امکان بیشتر دیده شدن و خوانده شدن آن را فراهم می‌کند، بنابراین اکنون به ‌دنبال توزیع فیزیکی کتاب از شما چه پنهان در اصفهان و سایر شهرهای کشور هستیم و در آینده آن را به صورت الکترونیکی منتشرخواهیم کرد
این ناشر خاطرنشان کرد: از آنجا که موضوع خانواده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در این حوزه نگاه اقتصادی نداریم و با دید و دغدغه فرهنگی به تولید کتب فرهنگی می‌پردازیم، بنابراین اگر مخاطبان محصول چاپ‌شده را خریداری کنند به چرخه چاپ کتاب‌های فرهنگی کمک خواهد شد و این به سود مباحث اجتماعی کشور و شهرمان خواهد بود.

[ad_2]

Source link