از بلوای جدید در فیفا تا غیبت قلعه‌نویی در دیدار با استقلال

[ad_1]

در روز عید سعید قربان و روز دهم مردادماه سال ۱۳۹۹ همانند روزهای گذشته اتفاقات متفاوتی در ورزش ایران و جهان رخ داده که مهمترین آن در زیر از نظرتان می‌گذرد.

تعداد سهمیه‌های ایران مشخص شد؛ همان ۲+۲

سهمیه باشگاه‌های فوتبال ایران برای حضور در فصل ۲۰۲۱- ۲۰۲۰ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تغییری نکرد و تعداد نمایندگان فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها همانند فصل گذشته ۲+۲ تیم است. متن کامل این خبر را در اینجا می‌خوانید.

غیبت قلعه‌نویی در دیدار برابر استقلال

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد که «امیر قلعه‌نویی» در دیدر مقابل استقلال نمی‌تواند بر روی نیمکت این تیم بنشیند. دلیل آن را در اینجا بخوانید.

مس رفسنجان به فینال لیگ برتر فوتسال زنان رسید

تیم فوتسال مس رفسنجان در مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال زنان با برتری مقابل تیم هیات خراسان رضوی، به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کرد.  مشروح این خبر را در اینجا بخوانید.

پیرلو بار دیگر به یوونتوس برگشت

اسطوره تیم فوتبال یوونتوس و تیم ملی ایتالیا بار دیگر به تورین برگشت تا ماموریتی که به او واگذار شده را انجام دهد. ماموریت پیرلو دوست داشتنی را در اینجا بخوانید.

پنجعلی: گل‌محمدی توانایی فنی مربیان ایرانی را به همه ثابت کرد

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در خصوص قهرمانی این تیم و حمایت از آن برای سال آینده گفت و گویی با ایرنا انجام داده که مشروح آن را در اینجا می‌خوانید.  

«بلاتر» خواستار تعلیق «اینفانتینو» شد

رییس اسبق فیفا از این نهاد جهانی خواست تا جانشین وی یعنی «جیانی اینفانتنیو» را از فعالیت تعلیق کند. دلایل این اقدام را در اینجا بخوانید.

بیرانوند: مقایسه من و کورتوا جذاب است

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گویی مفصل از سختی‌های دوران آغاز فوتبالش تا تقابل هیجان‌انگیزش با رونالدو و مقایسه شدنش با کورتوا گفت. متن کامل این مصاحبه را در اینجا بخوانید.

 طارمی در میان ۱۰ بازیکن برتر لیگ پرتغال

«مهدی طارمی» مهاجم تیم فوتبال ریوآوه توانست با درخشش خود در لیگ پرتغال، به عنوان هشتمین بازیکن برتر این لیگ برگزیده شود. متن کامل این خبر را اینجا دنبال کنید.

[ad_2]

Source link