اخراج بازیکن، ترمز داماش را کشید؛ گل استثنایی خوشه طلایی ساوه

[ad_1]

تیم های فوتبال داماش گیلانیان و خوشه طلایی ساوه سه شنبه شب در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم خوشه طلایی ساوه با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

این دیدار همانند سایر مسابقات فوتبال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد و در هنگام ورود دو تیم به ورزشگاه کادر فنی داماش با رعایت پروتکل های بهداشتی به کادر فنی خوشه طلایی ساوه خوش آمد گفت و بازیکنان نیز در ابتدای این مسابقه از دست دادن با هم خودداری کردند.

تعداد عکاسان و خبرنگاران نیز برای پوشش این بازی بسیار اندک بود،  دوری مسافت ورزشگاه سردارجنگل رشت، انجام بازی در ساعت ۲۰ شب و همچنین شرایط کرونایی که در کشور حاکم است، از عوامل کاهش خبرنگاران و عکاسان برای پوشش این مسابقه بود.

یکی از نکات عجیب این دیدار، نیمکت کم تعداد و خالی داماش بود چون با توجه به اینکه این تیم در این مسابقه میزبان بود،  اما تعداد افرادی که روی نیمکت و همچنین پشت نیمکت این تیم به عنوان کادرفنی و بازیکنان ذخیره حضور داشتند، از خوشه طلایی ساوه نیز کمتر بود و حتی سرپرست تیم داماش نیز به دلیل بیماری در این بازی حضور نیافت.

در نیمه اول این دیدار، کادرفنی و تعدادی از بازیکنان تیم داماش از نحوه قضاوت سعید لهراسبی داور این بازی گله مند بودند و چند نوبت به تصمیمات این داور اعتراض داشتند که این اعتراضات تا پایان مسابقه نیز ادامه داشت.

تیم فوتبال داماش گیلان در نیمه دوم این بازی نیز برتر از حریف خود ظاهر شد اما در دقیقه ۶۵ میلاد پورمحسن بازیکن این تیم با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد تا ترمز حملات تیم داماش کشیده شود و تیم خوشه طلایی ساوه بر بازی تسلط یابد.

در دقیقه ۷۰ این دیدار و پس از پنج دقیقه از اخراج بازیکن تیم داماش، محمد قنبری بازیکن تیم خوشه طلایی ساوه با شوتی سرکش و ضربه ای زیبا تنها گل این دیدار را به ثمر رساند تا علاوه بر ثبت یکی از زیباترین گل های فصل جاری لیگ دسته اول، تیم خوشه طلایی ساوه با همین گل، برنده این دیدار شود.

البته پس از این گل تیم داماش با وجود اینکه یک بازیکن از حریف خود به دلیل اخراج کمتر داشت اما بر بازی تسلط یافت تا گل خورده را جبران کند و بازیکنان این تیم بارها نیز تا آستانه فروپاشی دروازه خوشه طلایی ساوه پیش رفتند اما در نهایت موفق به این امر نشدند.

در دقیقه ۹۰ این دیدار نیز محمد رستمی بازیکن داماش گیلانیان به قضاوت داور این بازی اعتراض کرد که بلافاصله لهراسبی داور این دیدار با کارت قرمز این بازیکن را از زمین اخراج کرد تا اخراجی های تیم داماش در این دیدار به دو بازیکن افزایش یابد.

با به صدا درآمدن سوت پایان بازی نیز،  بازیکنان خوشه طلایی ساوه از کسب این پیروزی خارج از خانه بسیار خوشحال بودند چون با کسب سه امتیاز این دیدار همچنان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی این مسابقات باقی ماندند اما در نقطه مقابل، بازیکنان تیم داماش بابت این شکست خانگی ناراحت و مغموم بودند.

پیش از این بازی و تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، خوشه طلایی ساوه با ۴۵ امتیاز در مکان سوم و داماش گیلانیان با کسب ۳۲ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار داشتند.   

[ad_2]

Source link