اجتناب از سلب حق اقامه دعوی — چه به نظر

[ad_1]

کلمه “سلب حق اقامه دعوی” یک کلمه است که صاحب خانه نمی خواهید به شنیدن زیرا آنها می توانند از دست دادن خانه خود را. این درست است به خصوص اگر شما به طور پیش فرض در ساخت به موقع پرداخت های ماهانه. هنگامی که صاحب خانه اقدام به خرید یک خانه آنها را به قصد پرداخت های ماهانه خود را در زمان اما حوادث پیش بینی نشده اتفاق می افتد و تحت تاثیر قرار وضعیت مالی خود را. شما می تواند از دست دادن شغل خود را از یک مشکل بهداشتی است که باعث می شود شما به از دست ندهید همین چند روز یا چند هفته از کار و طلاق و غیره. اگر شما یک وضعیت است که می تواند شما را تحت تاثیر قرار خود را ماهانه پرداخت وام مسکن در زمان شما نیاز به اقدامات فوری برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی از خانه خود را.

اگر هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید پرداخت ماهیانه تماس با وام مسکن آن است. آنها ممکن است قادر به شما برخی از گزینه های است که می تواند شامل:

• تحمل-این است که یک توافق موقت به تاخیر برای یک دوره کوتاه از زمان پرداخت وام مسکن. شما باید برای متقاعد کردن وام دهنده و به آنها ثابت کند که باید برخی از پول و به زودی قادر خواهد بود به پرداخت زمانی که به دلیل بدون شکست است.

• اصلاح وام-وام مسکن شرکت می تواند در کاهش نرخ بهره را کاهش می دهد قسط ماهانه. گذشته از اصلاح وام وام مسکن شرکت نیز ممکن است موافقت برای تمدید دوره استهلاک. استهلاک طرح است که در طول زمان آن را به پرداخت وام مسکن ،

• طرح بازپرداخت-این است که در آن از دست رفته پرداخت های ماهانه تقسیم می شوند و سپس به اضافه باقی مانده پرداخت های ماهانه. به عنوان مثال اگر به شما پرداخت یک هزار دلار در ماه و شما شده اند در به طور پیش فرض برای سه ماه خواهد بود که سه هزار دلار است. این پول خواهد بود توزیع به طور مساوی در میان باقی مانده پرداخت های ماهانه. اگر شما پانزده ماه در سمت چپ بر روی وام مسکن خود را و سپس پرداخت ماهانه خواهد بود یک هزار و دو صد دلار است.

• تشکیلات جدید بکار تجاری-در پرداخت های از دست رفته خواهد بود اضافه شده به تعادل وام. دوره استهلاک نیز تمدید شود. گاهی اوقات ممکن است شما یک نرخ بهره پایین تر.

• جزئی ادعا-در برخی از وام های دولتی برخی از وام گیرندگان ارائه شده با وام دیگر به طوری که آنها می توانید پرداخت پرداخت به طور پیش فرض.

• FHA امن-این است که به منظور کمک به مردم برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی زمانی که آنها در به طور پیش فرض. های مختلف وجود دارد و شرایط برای تعیین اگر یک فرد واجد شرایط برای این گزینه است. این یک برنامه اجرا شده توسط اداره مسکن فدرال.

قبل از اینکه شما خرید یک خانه, شما باید یک بودجه نوشته شده است بنابراین شما می دانید که چقدر شما می توانید استطاعت هر ماه برای پرداخت وام مسکن و انجام بیش از گسترش بودجه خود را. این اولین گام در تضمین این که شما لازم نیست به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را و در صورت سلب حق اقامه دعوی.

[ad_2]