اجتناب از انحصار وراثت

[ad_1]

وقتی که می آید به املاک و برنامه ریزی یکی از بسیاری از سوالات این است که آیا یا نه انحصار یک انتخاب ایده آل است. بسیاری از زمان آن را بهتر است برای ذینفع خود را برای جلوگیری از انحصار وراثت. چرا شما می خواهید برای جلوگیری از انحصار? از طریق فرایند قضایی شما هیچ دسترسی فوری به پول نقد به منظور پرداخت صورتحساب بدهی یا مالیات – شما خواهد بود سمت چپ برای پرداخت این همه از جیب. همچنین یک گواهی حصر وراثت قاضی می تواند در راه و آهسته کردن فرایند است که در حال حاضر بسیار طولانی و همچنین به عنوان هزینه های است که تعلق و انحصار را از رکورد های عمومی. در بسیاری از موارد بهتر است به استفاده از هر خیابان در دسترس برای جلوگیری از روند قضایی.

سه اصلی وجود دارد اقدامات است که می تواند کمک به جلوگیری از انحصار وراثت. اینها هستند: به طور مشترک عنوان دارایی قابل پرداخت در مرگ و یا انتقال در مرگ و حساب و ابطال اعتماد زندگی است. که همه آنها جنبه های مثبت و منفی. این مقاله به طور خلاصه لمس در هر عمل و عواقب مختلف هر یک از.

به طور مشترک با عنوان دارایی های تشکیل شده از حساب های بانکی, املاک و مستغلات, خودرو و مانند آن که در آن صاحب اصلی سهام مالکیت با حداقل یک نفر دیگر. زمانی که صاحب اصلی می میرد مالکیت است و سپس انتقال به دیگر صاحب (ع) ذکر شده در قرارداد و یا توافق. مشکلات بوجود می آیند زمانی که آن را شامل حساب های مالی.

اگر صاحبان دیگر کمک نمی کند به حساب صاحب اصلی تلقی می شود به عنوان یک هدیه باعث این بودجه را منوط به هزینه ها و مالیات. همچنین اگر یکی از صاحبان شکایت بودجه ممکن است در نهایت با یک حکم رهن در آنها و بسته به نتیجه ممکن است در نتیجه اکثر یا تمام وجوه بودن تخلیه شده است. یکی دیگر از مشکلات مطرح می شود اگر صاحب سه فرزند است, اما تنها لیست یک کودک به عنوان مشترک مالک. این به طور خودکار باعث می شود دو نفر دیگر کودکان به disinherited از حساب. موضوع دیگری مطرح می شود که یکی از سود جزئی است. یک conservatorship در محل قرار داده است و برای این منظور حساب مورد استفاده قرار گیرد برای افراد زیر سن قانونی بهره مند شوند.

یک قابل پرداخت در مرگ و حساب و همچنین به عنوان انتقال در مرگ و حساب اجازه می دهد تا شما را به تعیین ذینفع از حساب های بانکی حساب های سرمایه گذاری و سهام فردی گواهینامه ها برای شما پس از مرگ. این می تواند یک راه سریع و آسان برای خرج کردن بودجه خود به خود ذینفع اما هنوز هم نگه می دارد خود را ممکن است مشکلات.

قابل پرداخت در مرگ حساب می تواند باعث disinheriting ذینفع در همان راه به عنوان یک به طور مشترک عنوان دارایی می تواند. موضوع دیگری مطرح می شود اگر یکی از ذینفع می میرد قبل از مالک ندارد. این می تواند آن را دشوار است به کشف مقدار دیگر ذکر شده سود دریافت خواهید کرد. اگر مرحوم ذینفع تنها ذکر شده که صاحب نیاز به لیست جدید ذینفع به منظور نگه داشتن حساب از تبدیل شدن به بخشی از املاک خود را و به انحصار وراثت. اگر صاحب غلاف حساب می خواهد به تغییر و یا انتقال وجوه برخی از موسسات نیاز به رضایت ذینفعان. دیگر نیاز است که ممکن است لازم الاجرا توسط موسسه این است که همه افراد ذینفع دریافت سهام برابر است.

ابطال زندگی اعتماد هستند موافقت نامه های مربوط به Trustmaker / Grantor / مهاجر امانت و ذینفع. این trustmaker صاحب که می خواهد به راه اندازی و صندوق اعتماد و امانت است و کسی که مدیریت اعتماد و ذینفع است و کسی که سود حاصل از آن. معمولا هر سه یکی و همان است. هنگامی که اعتماد ساخته شده trustmaker را به صندوق آن را با تمام دارایی و ذینفع از تمام حساب های بازنشستگی, بیمه عمر و مقرری. متولی مدیریت سرمایه گذاری و صرف بودجه از اعتماد به نفع ذینفع. راه این جلوگیری از انحصار است که یک بار اعتماد ساخته شده است trustmaker نمی خواهد هر گونه اموال خود را در نام خود. پس از trustmaker عبور اعتماد ادامه خواهد داد و جانشین متولی به نام باید اقتدار و اعتماد آن پرداخت.

این که آیا شما با استفاده از یک یا همه از گزینه های ذکر شده در بالا شما به راحتی می توانید جلوگیری از داشتن املاک خود را به انحصار وراثت. این خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش در مقدار از زمان خود را وارثان و ذینفع باید صبر کنید برای آنچه شما می خواهید آنها را به اند; در بسیاری از موارد آنها می توانند آن را تقریبا بلافاصله! امیدوارم به من کمک کرده اند روشنگری شما با جایگزین و گزینه های خارج از فرایند معمولی.

[ad_2]