آیا ما نیاز به قانون و یا اجرای بهتر ?: 6 نمونه

[ad_1]

چگونه بسیاری از, می کند کسی, در, شکایت, صدا, می گویند, وجود oughta قانون ? چرا ما اغلب تعجب می کنم که چرا کسی که نقض برخی از قوانین به نظر می رسد به دور با آن ؟ است که این موضوع یک موضوع از داشتن کافی از قوانین و یا ما don't به اندازه کافی در اجرای آن ما را داشته باشد ؟ در حالی که بسیاری از, امروز, به نظر می رسد به تمرکز بر روی پتانسیل جنایات و غیره که توسط اعضای رئيس جمهور تهمت's دایره درونی و رئیس جمهور خود چه ما شاهد در یک ظاهرا در مقیاس بزرگ توسط این افراد رخ می دهد تقریبا هر روز (البته در حد مقیاس کوچکتر) توسط بسیاری از افراد است. چه خوب آن را به قوانین اگر آنها't اجرا ، با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد 6 نمونه از آن باید نگرانی ما و نیاز به خطاب.

1. قوانین ترافیک: در حالی که من نگران ترافیک اجرای قانون برای مدتی پس از من شروع به آموزش ایمنی ترافیک / رانندگان هوشمند دوره های من't تمرکز بر روی این موضوع به عنوان اغلب! راه رفتن در اطراف و توجه چند نفر را یک, کامل, توقف کامل در نشانه ها را متوقف کنید! این به این معنی متوقف کردن به طور کامل برای 3 ثانیه قبل از ادامه و نه نورد – متوقف کردن و یا نادیده گرفتن آن را به طور کامل! به طور مشابه هستند محدودیت سرعت ضروری قوانین و یا دستورالعمل? خطرناک و / یا distractive رانندگی آیا مسائل ایمنی! شکی نیست رانندگی تحت تاثیر باید یک نگرانی و در عین حال تنها درصد کمی از متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار دارد. چرا زحمت با یک قانون به عنوان منطقی به عنوان عملی رانندگی رایگان, اگر بسیاری از مردم را نادیده بگیرد.

2. مجریه: پدران موسس به عنوان رویایی که آنها هرگز پیش بینی هر رئیس جمهور نادیده ضروری و محدودیت های مانند Emoluments بند تضاد منافع و غیره مانند ما شاهد از ژانویه 2017. اگر وجود دارد هیچ اجرای آنچه's منظور است ؟

3. نمایشگاه مسکن نقض: نمایشگاه مسکن قوانین ایجاد شد به منظور حفاظت از افراد و خانواده از درمان ناعادلانه در مورد انواع مسکن نیاز دارد (هر دو اجاره و داشتن / خرید). در حالی که وجود دارد حسابرسان و غیره وجود دارد که اغلب به مراتب بیش از حد کوچک و اجرای و تمرکز بر این ضروری است, آمریکا حق و آزادی!

4. عاقل تفنگ اندازه گیری / کنترل: کسانی که مخالف عاقل تفنگ اقدامات / کنترل اغلب استناد 2nd Amendment به عنوان توجیه های خود را! حتی سابق دیوان عالی کشور را اعلام کرد, حق حمل اسلحه با اشاره به حق کشورها برای خود نظامی برای حفاظت از. از سوی دیگر از آنجایی که ما مجوز رانندگان و بسیاری از معاملات مردم و غیره از آنجا که بسیاری از دست داده اند و زندگی خود را با تفنگ های مربوط به جنایات و غیره می't آن را حس برای رسیدگی به این موضوع و تعادل حقوق صاحبان اسلحه, با امنیت عمومی?

5. تعادل قدرت: این ملت ایجاد شد و بر اساس co – برابر با شاخه های دولت اجرایی مقننه و قضایی. اما در بسیاری از تحقیقات از رئیس جمهور تهمت ما've مشاهده او حاضر به اعتراف اجرایی شعبه قدرت خود را از محدودیت ها و محدودیت. هیچ کس باید بالاتر از قانون!

6. جدایی کلیسا و دولت: آزادی مذهب است که اغلب به عنوان یک جزء ضروری از سیستم آمریکایی است. پدران بنیانگذار ما احساس جدایی بود, مورد نیاز, آیا این مربوط به چگونه یک تمرین, خود, دین, که, یک, یا, آیا, کسی که نمی خواهید برای تمرین هر دین در همه. دوباره در این پلاریزه, سیاسی حزبی, بار, برخی از احزاب به نظر می رسید به استفاده از دین (و اعتقادات شخصی خود) به عنوان یک سلاح!

ما باید بسیاری از قوانین در برخی از مناطق و به اندازه کافی در دیگران! اما اگر ما به't اجرای این موجود چه خوب داشتن آنها و یا تصویب یک بار جدید که ممکن است نیز نمی تواند اجرا?

[ad_2]