آموزش Dameranian توله سگ – حق طرز فکر شما نیاز به آموزش خود را Dameranian سگ!

[ad_1]

این Dameranian است که در واقع نه یک اصیل حیوانی. آن است که در واقع ترکیبی بین نژاد Dachshund و یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا. برای پیدا کردن منشاء و خلق و خوی این نژاد شما نیاز به بررسی هر دو نژاد. این dachshund برای مثال سرچشمه در اوایل 10600 در آلمان است. این نژاد به طور خاص تربیت به عنوان یک شکارچی حیوانات کوچک مانند خرگوش. آنها بسیار کوتاه, پاهای, به طوری که آنها می توانید نگه داشتن یک طعمه عطر نزدیک به زمین. سگ پشمالوی سیاه پومرانیا نیز نام خود را از آلمان و همچنین لهستان ، در اصل این نژاد بسیار بزرگتر بود و دامداران. با این حال در اواخر دهه 1800 ملکه ویکتوریا شروع به کاهش نژاد اندازه مناسب خانواده سلطنتی.

برای اینکه چنین کوتاه نژاد داشهوند بسیار شجاع و کنجکاو و بسیار باهوش است. آنها بسیار اختصاص داده شده حیوانات بلکه بسیار دشوار است برای آموزش در داخل و خارج از خانه. این بسیار پر جنب و جوش سگ پشمالوی سیاه پومرانیا نژاد مفتخر است در سگ. آنها بسیار وفادار حیوانات و زندگی بود و همیشه همراه. Pomeranians یکی از بهترین نمایش سگ ها در این بخش امروز. این باعث می شود Dameranian یک نژاد فوق العاده برای آموزش. و در اینجا برخی از مشاوره به شما برای شروع آموزش خود را رفیق جدید:

دستیابی به یک حیوان احترام و اعتماد به نفس است که در اولین اقدام نسبت به به طور موثر آموزش او. این مرحله بسیار مهم است که آموزش یک سگ. سگ بسیار اجتماعی هستند و جای تعجب نیست احترام غالب راهنمای.

در یک سگ جهان, اگر شما, راهنمای سپس او را به طور طبیعی همراه با آنچه شما مستقیم او را به انجام. تا زمانی که سگ خود را یاد گرفته است بستگی دارد و اطاعت شما از آن دشوار خواهد بود برای هر آموزش سیستم موفق باشد. شما به عنوان مناسبات با سگ خود را با تبدیل شدن به آلفا در شخصی خود را بسته و او را به طور طبیعی به شما احترام و وابستگی که شما حکم. هنگامی که شما به دست آورده اند سگ خود را احترام شما خواهد شد شگفت زده در چگونه به سرعت خود را در تحصیل پیشرفت.

بسیار مهم است به رسمیت شناختن است که برای اولین بار می آید احترام پس از آن می آید محبت است. توسط aimlessly از دوش گرفتن یک توله سگ جدید با snuggles و محبت شما ممکن است خود را آموزش کار بیشتر خواستار پایین جاده. در حالی که یک توله سگ می تواند بازی شیرین کارت به فقط در مورد هر چیزی که در آن می خواهد این است که یک زن قدم اشتباه برای شروع شبیه به این. با ایجاد قوانین برای سگ خود را به چوب به شما اجازه او را به دیدن آنچه که شما در انتظار او است.

با داشتن قابل پیش بینی قوانین و عواقب شکستن قوانین شما در حال تقلید از بسته رفتار است. از آنجا که سگ ها حیوانات بسته آنها به طور طبیعی پاسخ مثبت به این تربیت است.

موفق باشید آموزش های جدید خود را Dameranian توله سگ!

[ad_2]